Wpis z mikrobloga

@Niedozdarcia: Nic Ci nie zrobię, wisi mi to :-) Ale tak też myślałam, że po prostu zwykła fanatyczna nienawiść do gościa przez Ciebie przemawia, a nie jakaś tam chęć dochodzenia sprawiedliwości. Chciałam się tylko upewnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@URaF: Rowniez, gdyby nie Marecki, Grazynki JtO nie mialyby kogo nienawidzic. Zauwazyliscie, ze kazdego kto ma odmienne od wielbienia Jacentego zdanie pomawiaja o trzymanie z Mareckim? Wiec moze rowniez gdyby nie Marecki, latwiej byloby Grazynom otworzyc oczy? Placek kreci w mysl zasady: nie wazne jak mowia, byleby mowili, wiec 'hejter z Hicago' pojawil sie w sumie w odpowiednim momencie.
  • Odpowiedz
@EggDrop: Słuszne spostrzeżenie! Dla Grażyn Jacętego każdy przeciwnik ich idola trzyma z Mareckim, a tym samym reprezentuje poziom Mareckiego. Jak dla mnie Marecki bardziej sprawie zaszkodził niż pomógł.
  • Odpowiedz
@bazylczuk: Powtorzę to ostatni raz, każdy niech się broni sam, ja nie mam zamiaru bronić zdrowego, silnego byka :) Stwierdzam tylko, że Marecki stał od poczatku po właściwej stronie mocy i umozliwił ludziom komentowanie tego s-----------a na swoim kanale...i chwała mu za to :)
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: Nie no spoko, tylko że cała dyskusja się wywinęła właśnie z tego, że napisałaś "przestańcie się d---------ć do Mareckiego", po czym nastąpiła cała tyrada jego zasług. Ale luz, kończymy, bo chyba się wyczerpał temat. Pozdro! []
  • Odpowiedz