Wpis z mikrobloga

As Pik przydupas Placka , okazało się , że postanowił kręcić własne lody ... Z Mareckim prowadził ożywione dyskusje na tematy związane z JtO , obrabiał Plackowi dupę , zdradzał sekrety , ponoć chciał porwać Placka dzieci dla okupu i to jest właśnie na tych nagraniach , które Marecki udostępnia w częściach ... Kiedy Marecki ujawnił pierwsze taśmy As zrobił Live na którym się "tłumaczył" , że to wszystko to była ustawka
  • Odpowiedz
@Coca_cola36 @Darian88: no właśnie, tak naprawdę co jest na tych taśmach? Różni ludzie się podniecają, ale nikt nie potrafi w 5 zdaniach sensownie napisać co w tym ciekawego. Poza tym, że As Pik i Marecki prowadzą rozmowy jak rasowy bandyci to niewiele z tego wynika. To zgroza, że obaj prowadzili jakieś "akcje charytatywne". Obaj wypłynęli na kontestacji metod Kurzątkowskiego, a wychodzi na to, że są jeszcze gorszymi mętami od niego.
  • Odpowiedz
@Coca_cola36: Te tasmy ujawiniaja nie tylko jak bardzo zdegenerowany jest Pik (byly kryminalista) ale takze obnazaja kojelny level #!$%@? Placka - byle wyswietlenia sie zgadzaly i kasa plynela;/
  • Odpowiedz
@EggDrop: Zastosowałam skrót , starałam się nie oceniać , bo każdy ma prawo do własnej oceny tych treści . Oczywiście masz rację , do tego wyszło , że Marecki "wielki Czikagowski filantrop" ma głeboko w dupie pomoc innym , chce tylko poklasku i , że co mu nie powiesz to bankowo przekaże innym nagrywając swoje filmiki .
  • Odpowiedz
@matador74: A niby co masz do zarzucenia Mareckiemu? Nie on dorabia się na krzywdzie ludzi. Nie ma gorszych #!$%@?ów od jto. Miedzy jto a asem znak rownosci.
Przestancie się #!$%@?ć do Mareckiego, bo gdyby nie on to tego tagu by nie było.
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: Gorszych może i nie, ale równych na pewno. Cała trójka z tej samej cwaniackiej gliny ulepiona. Nie wiem jak można bronić Mareckiego. Gościu puścił taśmy, żeby odwrócić uwagę od smrodu, który się przy nim zrobił i tyle. A swoją drogą, gdyby nie było tego tagu, to życie nas wszystkich wyglądałoby o niebo lepiej. Siedzimy tu i się produkujemy w imię czego tak naprawdę? Szkoda, że tak trudno się oduzależnić. (
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: Może i nie zarabia ... ale wg. słów Pika miał dostać 15 k .... czyli ?? Marecki to nawet nie chorągiewka .. to Maszt z Flagą na rondzie Zgrupowania AK „Radosław” w Warszawie... Trzepocze tak co by jemu było dobrze .... wybiela się kosztem innych ...Teraz padło na bogu ducha winną dziewczynę dodatkowo ...Wczoraj na live mówił , że nie może nikogo dodawać do grupy bo inna modka ich usunęłą
  • Odpowiedz
@Coca_cola36: Mnie interesuje tylko jto, to jest zarzewie zła i to on ponosi odpowiedzialność za każde wydarzenie, ktore miało miejsce w tym szambo show. Gdyby nie to, ze chciał się wybic na krzywdzie ludzkiej nie byłoby i Mareckiego i Asa i całej tej zgnilizny. Nie zapominajcie, kogo należy kopać po dupie.
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: Marecki też podobno jakieś wkręty robił, zbierał pieniądze, potem się nie rozliczał, komuś wisi sporo kasy, kogoś oszukał. Nie wiemy jak było, ale w każdej plotce jest krztyna prawdy. Znasz tego człowieka, że go tak bronisz? Nie gniewaj się, jesteś spoko, ale wygląda to trochę tak, jakbyś była zaślepiona Mareckim, tak jak te Grażynki Jackiem. Bronisz go jak lwica, a gołym okiem widać, że gościu uczciwy nie jest. Po co
  • Odpowiedz
@Darian88: Patrząc na tą całą sytuację warto pamiętać o chronologii. Pamiętajcie, że te nagrania są jeszcze z czasów jak As trzymał z Jackiem, potem były różne zawirowania, a to może zmienić nieco kontekst.
  • Odpowiedz
@fr3duu: Otóż to! Gdyby Mareckiemu faktycznie zależało na pokazaniu prawdy o JTO i Piku, to opublikowałby je dużo wcześniej. A tymczasem trzymał je na czarną godzinę i opublikował dopiero po tym jak CoJestCięte zrobił o nim materiał i wylało się trochę szamba. Klasyczna zagrywka, żeby odciągnąć uwagę od smrodu wokół siebie.
  • Odpowiedz
@URaF: Nikogo nie bronię, stwierdzam fakt, że gdyby nie Marecki wielu popłynęłoby z kasą, zauroczonych jto. To dzięki Mareckiemu, wszyscy zbanowani mogli wreszcie swobodnie wymieniac opinie o jto i nikt temu nie zaprzeczy. To co robił kiedyś Marecki mnie nie interesuje, dla mnie istotny jest jego wkład wyjaśnienie pomyłki jaką jest jto.

Okradł Ciebie, że rzucasz oskarzenia? Podobno coś, kiedyś, gdzieś? Daj spokoj...:)
  • Odpowiedz
@URaF: Ja jestem w tym temacie bardzo nieobiektywny, bo znam osobiście Asa, a z Jackiem gadałem kilka razy telefonicznie ale z mojej perspektywy to te taśmy nic nie zmieniają.
Dla mnie sytuacja wygląda tak:
Kierownik od bezdomnych = rak ale od strony moralnej, czyli taki do wycięcia ale bez przerzutów. Finalnie zależy mu tylko na $$$ i społecznym poklasku.
As = Trochę świr ale w tą dobrą stronę. Charakterologicznie jest jaki
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: Ja zaprzeczę. "Gdyby nie Marecki, gdyby nie Marecki" - gdyby nie Marecki to byloby o jednego dzbana do omawiania mniej i tyle. Każdy z nas ma własny rozum i niektórzy potrafią też z niego korzystać. A innym niestety potrzebny jest taki Marecki, żeby coś udowodnić ;-) W każdym razie ta krucjata przeciwko JtO niczemu tak naprawdę nie służy. Co bystrzejsi już po kilku filmach zorientowali się, że to nie o
  • Odpowiedz