Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #bekazpodludzi #patologiazewsi
Czy tylko mnie coś takiego przyprawia o zażenowania i myśli negatywne na temat ludzkiej ewolucji ( #motoryzacja )
idziesz sobie chodnikiem ,stoisz w korku itp. Nagle na światła podjeżdża typ w: golfie, hondzie, audi - wszystko jakieś stare żenych sprzed 2000 roku. Na karoserii 20 naklejek typu: pokaz cycki a dam ci sie przejechac, glosniejszy od twojej dziewczyny tego wieczoru itp. Do tego wydech podziurawiony wiertarką, żeby auto pierdziało, wywalona antena i założona rekinka, no i najlepsze. felgi w aucie warte 1/3 samego auta. Staje na światłach taki burak, leci na fulla jakieś disco polo, rusza na piskach i myśli że jest szybcy i wściekli 2. Ja pi3rdole........ czy tacy ludzie w ogóle mają RIGCZ, czy oni faktycznie myślą, że są tacy zaj3biści w swojej super bryce.

aaa zapomniałem dodać - no i oczywiście jeżdżą beż świateł, używają tylko i wyłącznie swoich ledów (do jazdy dziennej) zamontowanych na rzep, gorący klej (w ch0jowym miejscu), które świecą gorzej niż światełka na choince za 5 zł.
Pobierz s.....4 - #kiciochpyta #bekazpodludzi #patologiazewsi
Czy tylko mnie coś takiego prz...
źródło: comment_I1Fd94jsRVZQeFTjYLvzZoPPpVOQunFR.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
_no i najlepsze. felgi w aucie warte 1/3 samego auta._

@samuraj24: Nie widzę w tym nic złego. Do nowego samochodu wartego kilkadziesiąt tysięcy nie wsadził bym nawet kompletu za 2k, bo nie warto do nudnego miejskiego samochodu. Natomiast do ciekawego, ale jednak taniego samochodu z wielką chęcią wsadził bym felgi nawet droższe od auta.
Nagle na światła podjeżdża typ w: golfie, hondzie, audi - wszystko jakieś stare żenych sprzed 2000 roku. Na karoserii 20 naklejek typu: pokaz cycki a dam ci sie przejechac, glosniejszy od twojej dziewczyny tego wieczoru itp. Do tego wydech podziurawiony wiertarką, żeby auto pierdziało, wywalona antena i założona rekinka, no i najlepsze. felgi w aucie warte 1/3 samego auta. Staje na światłach taki burak, leci na fulla jakieś disco polo, rusza na
Tak ogólnie niech sobie jeżdżą czym chcą, okelajaja jak chcą i słuchają czego chca, ale tych baranów co jeżdżą na tych chińskich ledach to bym #!$%@? prądem. Pada deszcz, ale nie Janusz będzie jechał na ledach bo przecież jest dzień i dzięki temu zaoszczędzi 0.1l paliwa na 100km. Najgorsi są Ci co potrafią na autostradzie itp jechać na tych ledach w deszcz. W ogóle takich zjebow nie widać. Powinien być jakiś zakaz
@samuraj24 większości tych dokładanych ledów nie widać i czasem mrugam takim typom światłami. Rzadko się zdarza żeby dokładane ledy były dobrze widoczne ale zdarza się że są naprawdę mocne i je widać.
@samuraj24: Zawsze jak myśle o #!$%@?ącyh januszach na niewidocznych chińskich ledach,to sobie przypominam,że to skutek kretyńskich przepisów. Nie usprawiedliwiam tych debili,ale po #!$%@? komu jazda na światłach mijania w ładny słoneczny dzień w mieście? Przecież to nieekologiczne xD