Wpis z mikrobloga

Czołem strzelające Mireczki:) Poniżej przedstawiam wam wyniki #wykopowaligastrzelecka Wyniki spisywałem na bieżąco na podstawie zdjęć, które wrzucaliście. Protesty i uwagi proszę zgłaszać do mnie;)

Gratuluje wszystkim wyników i zapraszam do udziału w edycji kwietniowej:) Ja w marcu nie miałem czasu ale zobowiązuję się do startu w kwietniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początek konkurencja, która cieszyła się największym powodzeniem czyli Pcz10 #wykopowaligastrzeleckapcz. Reszta wyników w komentarzach.

#strzelectwo #bron

roszek - Czołem strzelające Mireczki:) Poniżej przedstawiam wam wyniki #wykopowaligas...

źródło: comment_nYPhFVMrZEzNst4djZBs6HdVQAacD1aT.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
To był piękny turniej, nie zapomnę go nigdy. Dziękuję sędziemu głównemu @roszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A od wczoraj można strzelać edycję kwietniową!
  • Odpowiedz
@roszek: Liczone przez sędziego na zawodach, tak wpisał w protokół, nie kłóciłem się( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie to nic by nie zmieniło i tak ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzieki wszystkim za dobra zabawe. Swoja droga ciekawa ta zasada z "dziesiatkami centralnymi". U nas na zawodach liczy sie po prostu dziesiatki (wtedy mialbym trzecie miejsce ;) ). Do zobaczenia w kolejnej edycji.

No i ciesze sie ze zwyklym glockiem udalo mi sie nie odstawac przy tak ciekawej konkurencji :)
  • Odpowiedz
@JNK_NM: wpisywałem wyniki według regulaminu więc mam nadzieje, że nikt się na mnie nie gniewa ;) Pozostaje w kwietniu wykręcić lepszy wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zamierzam startować z P-83, zobaczymy czy was dogonię ;)
  • Odpowiedz
@roszek: Myślę, że warto byłoby dodać do regulaminu zapis odnośnie liczby startów/czasu publikacji wyników. Czyli albo ograniczyć liczbę startów dla każdej osoby do 1 w danym miesiącu dla danej konkurencji - łącznie z zapisem że opublikowanie wyników powinno nastąpić tego samego dnia co strzelanie. (Aby utrudnić potencjalne wybieranie najlepszego wyniku w ciągu miesiąca i dopiero jego publikowanie) - lub też określić liczbę startów jako nieograniczoną (liczyłby się wtedy zawsze ostatni
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@luxkms78 wiem o czym mówisz bo jako jedyny spróbowałeś startować dwa razy( ͡° ͜ʖ ͡°) Razem z @L3stko podjęliśmy decyzję, że liczy się pierwszy start ale zapis nie pojawił się jeszcze w regulaminie. Z resztą na razie się pewnie nie pojawi bo L3stko spadł z rowerka i ma bana do czerwca, a ja nie mam edytowalnej wersji regulaminu:/
  • Odpowiedz