Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 234
wojna w domu bo nie chce iść w środku tygodnia do kościoła

- przecież cię tak wychowaliśmy że my wierzący jesteśmy więc ty też masz być wierząca, krzywdę se robisz KIEDYŚ CHODZIŁAŚ BEZ GADANIA
- bo mnie szantażowaliście
- PRZECIEŻ TO CHODZISZ DLA SIEBIE A NIE DLA MNIE
- ale mówisz że mam dla siebie chodzić, a ja dla siebie nie chce iść
- ALE MASZ BYĆ WIERZĄCA HURR

jestem #!$%@? wyrodną córką bo po 8h roboty wolę spać niż wąchać nieświeże oddechy emerytek

super


#nikogotonieinteresuje ale tak se tylko muszę ponarzekać na życie bo przez takie wmawianie mi przez całe życie jaka to jestem zła bo mam swoje zdanie czuję się jak gowno i zginę w życiu bo nie potrafię mieć własnego zdania i każdy mi wchodzi na łeb
nie róbcie tak swoim dzieciom bo skończą w #przegryw na wykopie
pozdrawiam
to by było tyle
#zalesie #kosciol
  • 76
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: zrob sobie kalkulacje czy lepiej chodzic raz te 45 min na tydzien i miec dach nad glowa + swoja jakas tam kase czy wegetowac na swoim ale niechodzic Rodzicow nie zmienisz nie ma szans
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Jurek920: pierwszy rozumiejący.
rok temu juz zrobiłam taką kalkulację i dlatego właśnie chodzę w niedzielę

ale jak widać wszystkie wykopki to programiści 15k i ich jedyna rada to wyprowadz się i żryj gruz ze ścian, bo wydasz całą wypłatę na wynajem ¯\_(ツ)_/¯

zresztą to tylko jakiś głupi wpis bo nie mam się komu pożalić i tyle XDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Michael_Scott: powiem ci że nawet jak z nimi nie mieszkałam i nie odzywali się do mnie tydzień to i tak potrafili wydzwaniać całą niedzielę i tak samo grać mi na nerwach, więc wyprowadzka nie jest takim cudownym pomysłem jak każdy tu poleca ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz