Wpis z mikrobloga

@atari_XE: Jak było spamowanko i pompa na BTC a za przelew BTC płaciłem np. 30-40$ żeby szybko przeszło, to też nie robiło to na mnie wrażenia, bo to ułamki BTC. Jakieś drobne satoshi przy kwocie jaką przerzucałem niezauważalne. Dopiero jak przeliczałem na PLN to #!$%@? brała i trzeźwiałem...
  • Odpowiedz
ok, czyli twierdzisz że to naturalny ruch ceny, nie wiem w wyniku czego, ludzie uznali że koniec bear'a trzeba kupować na święta, niech Ci będzie :)


@atari_XE: Kolejne granice głupoty pokonujesz. Gdzie ja pisałem że to #!$%@? naturalny ruch ceny? Uciekasz od tematu, wciskasz że gadam o czymś innym. Ośmieszasz się...
  • Odpowiedz
Jak pompa zwiększy wolumen, który spadał przez ostatnie tygodnie to spuszczenie na rynek tej samej ilości nie zmieni ceny tak samo.


@Manah: Powtórzę:

Z cyklu "odkrył jeden prosty trick, grubi go nienawidzą".

To każdy ze 100mln wystarczyłoby żeby kupił BTC, poczekał aż inni się przyłączą i sprzedał im drożej? No #!$%@? perpetuum mobile robienia siana.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: nie każdy ma 10 mln, takich co mają na tym rynku dużo nie ma, ci co się tu dorobili to raczej soczek pomarańczowy od rana piją na plaży a nie siedzą na bitmexie, zostali tylko ci co muszą
czyli minerzy i bagholderzy i trochę spekulantów
  • Odpowiedz
@atari_XE: No ale ci co mają to by tak mnożyli szybciej niż rumun 1,5 roku temu na plus500.
Wy wiecie że tak można. Jeden prosty trick. Tylko grubi debile go nie odkryli...
Skończ już z tą żenadą...
  • Odpowiedz