Wpis z mikrobloga

Mireczki, zastanawiam się nad waznym wyborem :D chce wziąć telefon na raty 0% - wacham się pomiędzy...

SAMSUNG S10E vs XIAOMI MI9 SE

Telefon uzywany bedzie do robienia zdjęć tatuaży, grania, latania po necie itp. itd. na pewno będzie użytkowany intensywnie.

Nie chce szaleć z kasą ale znowu też nie chce żałować sobie na dobry sprzęt.

Dylematy, dylematy :D

Ktoś pomoże?
#telefony #smartfon #samsung #xiaomi #pytanie #pytaniedoeksperta #elektronika
Reinspired - Mireczki, zastanawiam się nad waznym wyborem :D chce wziąć telefon na ra...

źródło: comment_6MmP6VHFKPFs1esafyFnJXArLaeAj7a5.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
a sorki, myślałem o modelu MI9, jeśli cena MI9 SE będzie tak samo niska jak MI9 to różnica będzie na poziomie 2000 zł, to już w ogóle kosmos, no ale MI9 SE jest trochę gorszy pod praktycznie każdym aspektem no ale gorszy o 400-500 zł a nie o 2000 xD
  • Odpowiedz
To mimo faktu, że Xiaomi znam tylko z opowiadań rodziny i tego jak po pewnym czasie na nie narzekają wybrałbym samsunga, w chwili obecnej z telefonów na platformie Androida oferują chyba najlepsze wsparcie po zakupie ich urządzenia.
Poza tym do urządzeń serii S10 samsung dorzuca jeszcze program Care+ czyli ubezpieczenie wyświetlacza za darmo na 3msc i bezpłatna jego wymiana przy uszkodzeniu oraz możliwość wydłużenia tego pakietu o 9msc za 49pln jednorazowo. Dobra
  • Odpowiedz
@Reinspired: to jest tak naprawdę pytanie czy serio chcesz dokładać 2000 zł do telefonu który nie jest o tyle lepszy czy wolisz sobie to przeznaczyć na inny cel. Jak ci jest łatwo machnąć ręką na dodatkowe 2 tys. zł to bierz Samsunga
  • Odpowiedz