Wpis z mikrobloga

Wygląda mi to na to ,że ludzie którzy operują tym systemen nie mają dużo doświadczenia w tym temacie.


@sower: Nextbike ma dużo wdrożeń na świecie, nie wiem jakim cudem to tak #!$%@? koncertowo xD Przypominam, że SIWZ wymagał tylko >=30% elektryków, to jedynie ruch ze strony NB aby przebić punktację innych ofert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RicoElectrico: Ale było wymaganie zostawiania gdzie popadnie, a to już wymaga systemów z bateriami. Tak czy siak by musieli wymieniać na zwykłych rowerach baterie ale nie trakcyjne a systemowe ( pewnie wytrzymały by tydzień ponad ).

Idę 2PLN zarobić stoi rower 200m od domu nie na stacji ;p
@RicoElectrico: Panie szukam go nie ma. Myślę na klatkę ktoś włożył, idę na stacje 100m 8 rowerów 6 na mapie :) Dwa nieprzypisane do stacji stoją na stacji xD rundkę zrobiłem i 2 PLN ;d

No i fajnie się przed snem przewietrzyłem.

ps. Przy okazji pod górkę sprawdziłem podjazdy na spokojnie, ledwo nogami do przodu wystarczy kręcić i rower jedzie sam. Zmęczenie jak na "góralu" kręcąc pedałami w tył.

ps2. Czytnik
Pobierz
źródło: comment_BXbTvJp0nDYabmYC8ULVwrI2btr6SZAa.jpg
@salion: Udostępniają osobno poziomy baterii, osobno dostępność na stacjach ( duplikując listę rowerów ).
Wykres generowany jest obecnie z poziomu baterii - tu jest więcej danych i widać rowery, których nie ma w API stacji.
Zazwyczaj dane się pokrywają, ale niekiedy są różnice.