Wpis z mikrobloga

@Shepard: Idźcie do innej piaskownicy.

Niby lewaki tak się wszystkim chcą dzielić, a ty mi nawet się w swojej piaskownicy nie chcesz dac pobawić:? ;d
  • Odpowiedz
@parachutes: A czemu ty jak cię napadną to pójdziesz na policję zamiast zatrudnić prywatnego detektywa? Podepnie się pod jakąś agencję ochrony to i tak w życiu nie dojadą na czas, a chyba nie oczekujesz że właściciel osiedlowego sklepiku będzie miał 2-3 tysiące do wywalenia żeby ktoś tam stał na ochronie cały czas u niego?
  • Odpowiedz
@kolnay1: No nazwanie siebie szeryfem internetu to już w ogóle niezły odlot. Ja rozumiem, że facet może mieć tego wszystkiego dość, że w-----a go bezczynność i za wszelką cenę próbuje sprawę nagłośnić, ale w momencie kiedy stał się bardziej celebrytą mającym coś do powiedzenia na każdy temat, niż ofiarą bandy niedorozwojów, to chyba zatracił sens nagrywania tych filmików.

@Shaki: Bo ja jestem samolubnym lewakiem :<

@parachutes:
  • Odpowiedz
@Shaki: Skorzystanie z usług takiej firmy wcale nie jest tak drogie, przecież sporo osoba prywatnie chroni swoje mienie. Jakby mnie ktoś atakował regularnie w tym samym miejscu to bym zainwestował w jakiś środek zapobiegawczy. Tym bardziej, że go regularnie okradają, więc argument z pieniędzmi nietrafiony.

Owszem, policja powinna interweniować. Ale wydaje mi się, że ten człowiek nie bardzo chce sobie pomóc, robi z siebie męczennika walczącego z systemem. Jak mnie
  • Odpowiedz
@parachutes: Oczywiście że jest. Niemniej nie mam bladego pojęcia ile kosztowałaby miesięcznie ochrona, ile traci na tych kradzieżach i co mu się bardziej opłaca, więc ciężko mi na ten temat teoretyzować. Natomiast pod tym

ten człowiek nie bardzo chce sobie pomóc, robi z siebie męczennika walczącego z systemem


podpisuję się rękoma i nogami, bo mam dokładnie takie samo zdanie (przy założeniu, że cała ta akcja to nie jest jakiś
  • Odpowiedz