Wpis z mikrobloga

@koorekk Ja na RN5Pro od nowości założyłem etui, takie twarde, plastikowe, ale jednocześnie cienkie:

https://allegro.pl/oferta/etui-case-xiaomi-redmi-note-5-pro-msvii-blue-7391594251

Ten nilkin wydajne się być z podobnego materiału. Pochodziło pod nie brud, a z racji twardości zajechał mi cały telefon. Nie mogłem uwierzyć w to, co widzę jak je zdjąłem (załączam zdjęcia). Szukam teraz czegoś z miękkiego materiału
herbuzielonapietruszka2 - @koorekk Ja na RN5Pro od nowości założyłem etui, takie twar...

źródło: comment_3O3tYvHahvtkigKBxBik7hwHmyZiSt4i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@desygnat:
Szkło dopiero jedzie i pewnie przyjedzie w momencie jak będę miał ten telefon w serwisie więc szybko nie wyślę Ci fotki :|
Ja nie miałem nigdy problemu ze szkłem. Problem też jest taki, że ja nigdy nie używałem szkiełfull cover tylko takie, które nie do końca kryją ekran. Te full cover są straszne i zazwyczaj wygląda to tak, że nie wygląda :P
  • Odpowiedz
@herbuzielonapietruszka2:
Wygląda zajebiście i w sumie chyba zasłania też aparat prawda?

@desygnat:
Ja zawsze używałem tylko tych plecków od nilikina. Zawsze mi dobrze służyły. LG G6 i Redmi note 4 były równie zadowolone :P Tylko na LG G3 miałem circle case, ale to przez to że fajnie leżało w ręce no i było fabrycznie dostępne dla tego LG.
  • Odpowiedz