Wpis z mikrobloga

@twbolek2018: Synku kochany, ale ty jesteś śmieszny i żałosny jak cała ta twoja gala xD Do twojej wiadomości nie oglądałem tego gówna, bo mam rozum i godność człowieka i troszkę więcej lat jak ty, bo już dawno skończyłem gimnazjum :D W piwnicy to mieszkasz ze starymi, ale szczekaj tam sobie dalej, skoro 20 zł to dla ciebie szczyt bogactwa xD
@twbolek2018: Wziąłeś już dzisiaj leki? Może po prostu ten wpis mi się pojawił na mikroblogu :D Oj z logicznym myśleniem to u ciebie na bakier :D Nie ma się co dziwić taki piwniczak jak ty musi się gdzieś wyszaleć.
@twbolek2018: Idioto skończony, nie mówię o tym czy im się podoba. Jeśli ktoś chce i lubi proszę bardzo, niech kupuje, ale zostali tak wydymani po raz 3!! i nawet mi ich nie szkoda. Ogólnie wasz logika tutaj mnie przeraża. Tacy ludzie mają prawa wyborcze ;O
@gyrosik: dlaczego zostali wydymani? Mi wszystko działało. Zero problemów. A ty napisales tak pierwszy post jakby samo wykupienie bylo glupota zanim ktokolwiek by wiedzial ze nie bedzie dzialac np player wiec sam sobie zaprzeczasz. Patrząc na sposob pisania wyglądasz mi na wyborcę JKM - jeśli cię tym obrazilem wybacz xd
@twbolek2018: Dyskutujemy o tym czy gość został wydymany pod postem, gdzie domaga się reklamacji :D Tu nie o tobie jest mowa, tylko o ludziach którym nie działało. Za to ty wyglądasz mi na wyborcę Biedronia - zero logiki, sensu i myślenia. Jak uraziłem to sorki ;D