Wpis z mikrobloga

Czy on właśnie powiedział że Quazowi zapłacili za recenzje Sekiro? XD
I już jakiś ekspert na czacie: "Ten Quaz to jest jak Rock i Rojo że lubi każdą grę?"

SZOK XD MOŻNA MIEĆ WŁASNE ZDANIE XD a nie połykać z dupy opinie innego "eksperta"
A co do płacenia to ja chciałbym przypomnieć kto robi streamy za hajs, zaciska zęby żeby nie #!$%@?ć a potem prywatnie ciśnie beke że "łohoho ale ta gra gupia"
Ja #!$%@? XD
#wonziu
janushek - Czy on właśnie powiedział że Quazowi zapłacili za recenzje Sekiro? XD
I j...

źródło: comment_l43s7l3jP5uwBfmhMJ426oCI4i31x6pp.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@janushek: Eksperci na czacie dzisiaj dają nieźle. Ciężko się ogląda te strumyki, Makuła sobie wymyśla jakieś problemy w sekiro, wyzywa wszystkich na około, a Ci mu jeszcze przyklaskują xD
  • Odpowiedz
@michaloxs: Ale tak jest z każdą grą, serio XD
- Spider-Man #!$%@? bo fizyka
- David Cage #!$%@? bo emocje
- RDR #!$%@? bo nie na PC
- RE2 #!$%@? bo za ciemne
- Metro #!$%@? bo nie
  • Odpowiedz
@janushek: Znaczy ja nie narzekam na to co robi Makulsky, bo już się przyzwyczaiłem, bardziej mi chodzi właśnie o czat. Zazwyczaj na czacie jest super da się podysktować, itd. Ale czasami pojawią się takiego ameby co będą przyklaskiwać urojeniom Makuły i pisać chociażby, że "quaz zawsze robi pozytywne recenzje" xD
  • Odpowiedz
@michaloxs: No to ja pisze o czacie właśnie i tym przytakiwaniu xD
Pamiętam jak NRGeek został zacytowany, że mu się interfejs RDR2 nie spodobał i poszło xD
"Nooo ja wiedziałem, że gówno haha"
"Drewno"
"Widziałem u kolegi 2 minuty, potwierdzam"
Itd
  • Odpowiedz
@michaloxs: Mi się wydaje, że właśnie czatek broni tej gry bardzo mocno, przecież wielu już poległo od bana za chwalenie tej gry. To, że 2 osoby się zgadzają z Wonziem to nie znaczy, że wszyscy tak myślą.
  • Odpowiedz
@janushek: Klasyczne jadisco - na parę fajnych gierek i strimów z takowych musi się pojawić jakiś trigger powodujący raka prowadzącego i wściekliznę podopiecznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janushek: Naprawdę powołujesz się na własne zdanie? Chcesz bronić quaza, który w każdym kolejnym filmie, przebierając się w coraz to nowsze kiecki, wchodzi w tyłek, kolejnym twórcom? Żeby broń boże, nikt się na niego nie obraził, bo przecież z tego właśnie ma pieniądze?

I jeszcze jedno, raz byłam na strimie quaza z żoną, to dopiero było przykre do oglądania. Śmierć za śmiercią, a na koniec żenująca nerwówka, przykrywana z jego
  • Odpowiedz
@michaloxs: Pisza tylko Ci ktorzy sie zgadzaja, kto mial odmienne zdanie nie pisze bo po 10 banach 24h za posiadanie innej opini nie warto pisac. Wonziu sie #!$%@? ze ludzie pisza na inne tematy podczas jego gry bo za nie wlazenie mu w dupe sa bany, to niektórzy po prostu unikają gadania o bieżącej grze.
Żeby nie było, b. lubie Ojca, po prostu ostatnio obora na stimkach za czesto i
  • Odpowiedz
@janushek: Typowy wykop.

'Zdajesz sobie sprawę z tego, że różni ludzie różnie reagują? Może jest świadom że ogląda go kilkaset osób i zwyczajnie nie wypada?'

Żenujące umieranie, brak 'ogarniania gry', wprowadzanie nerwowości nawet u oglądających. Wierz mi, długo musiałam rozchodzić ten 'niedzielny
  • Odpowiedz
@zuzka-kotkowska

Żenujące umieranie, brak 'ogarniania gry', wprowadzanie nerwowości nawet u oglądających.

Aż się uśmiechnąłem bo naprawdę nie mam pojęcia o którym z nich mówisz ;)

Wierz mi, długo musiałam rozchodzić ten 'niedzielny
  • Odpowiedz
@janushek: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nie bronisz quaza, mówisz. Jeszcze się śmieję. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

'Tak, lagi były złe i pad był zły. Albo kamera. Dach. Kolega z drużyny. Serwer. Game design.'

A co 'obrony' Wonzia,
  • Odpowiedz