Wpis z mikrobloga

DZIENNa dawka kodeinki przyjeta brzuch standardowo #!$%@? moze zaraz przestanie

ludzie czasem pytaja czemu cpam skoro mam takie zajebiste życie

moze to dziwnie brzmi ale to zycie nie jest tak zajebiste jak sie wydaje, wiekszych problemow z niczym nie mam, owszem, ale kurr czegos brakuje i nie wiem jak to rozwiazac xD chyba po ssri kwacha powinienem #!$%@? i albo sie cos naprawi albo #!$%@? do reszty

no i jeszcze kwestia tego że czy kazdy musi znalezc żonę, spłodzić syna i zasadzić drzewo? może dla niektorych lepsze jest zycie wlasnie zarzyganego #!$%@? menela opiatowca stimiarza marihuanisty?

#narkotykizawszespoko

ja juz nigdy sie nie zmienieeee zawsze bende zyl juz taaaaaaaaaaaaaaakk

cytowanie riedla xD


boze ale mi cieplutko po 600 mg, a dopiero wchodzi, nie jest to HE RO I NA ale tez ma swoja opiatowa specyfikę, znaczy kodeina pod wzgledem morfiny jest bardziej zbliżona i to w #!$%@? bardziej zblizona do heroiny niż np tramadol xD probowalem tramca te kilka razy nie podpasowal mi zbytnio, po helu ew kodzie odplywam w błogi sen a po tramcu nie moglem zasnac bo ciagle jakies dziwne wizje i wkręty że nie oddycham bo wypilem troche alko, po helu to normalnie po prostu akat zasypia sie z telefonem w ręku nieprzytomny i git #narkotykizawszespoko
  • 16
  • Odpowiedz
@qwertty321: No to ciesz się, że cie to dobrze klepie jeszcze. Ja po opio mam tak ogólnie, że po sporej dawce przysypiam sobie i tuż przed zaśnięciem wybudzam i towarzyszy temu takie uczucie szoku xD Już tak pare razy telefon upuściłem xD

Ogólnie to opiaty to te substancje które znajdują się w mleczku makowym, a heroina jest półsyntetyczna
  • Odpowiedz
@Antidolum: co ciekawe wlasnie po kodzie kiedys tak mialem a po helu niby wsm też ale telefonu w ręce nie mialem, raz mialem to zasnalem i upuscilem i juz sie podobno wybudzić mnie nie dało xD jak moglbys to wez wejdz na disco i obczaisz mój plan i powiesz czy jest dobry xDDD
  • Odpowiedz