Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Dzisiaj na robocie pierwszy raz mialem sytuacje, gdzie gdzies sie #!$%@?. Zgnita podloga w... ruderze. Polecialem z 2m prosto do piwnicy, zatrzymalem sie na tylku. Procz pogietych rur od ogrzewania, ktore troche zamortyzowaly (po drodze...) wypadek - ale nic nie cieklo! - jedyne inne straty to drzazga w palcu.

Ogolnie dosc ciekawie dzisiaj bylo. Zrobic we 2 elektryke w dwu pietrowej chacie w 8h - niewielu potrafi ;p

Jako bonus dorzucam humor sytuacyjny, podchodzi do mnie meksyk z takim ototototo ustrojstwem w rece i sie pyta gdzie gniazdko czynne. Szczerze powiem, kwiklem srogo na drabinie.

Taguje (Borze wybacz mi) #dellwusa bo moze ktos z tych 8 obserwujacych bedzie zainteresowany wpisem. W komentarzu dziura, ktora wlasnonoznie wykonalem.
DellConagher - Dzisiaj na robocie pierwszy raz mialem sytuacje, gdzie gdzies sie #!$%...

źródło: comment_Z9sTaz2Ul1tlRVM58ubbw7MFmahq5Ypx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@DellConagher: ale się przyjemnie ogląda jak ten tag się rozwija :) jestem od początku z tych 8 followerów co byli (bo już jest 20 :D) i każdy wpis czytam bo worth it.
  • Odpowiedz