Wpis z mikrobloga

Diablo Run 12/1000 (albo do 50 lvl)
Lvl 44, jeszcze dzisiaj będzie 45;)

Trafił się w końcu Demonspike Coat, i co? Jajco, okazał się mieć gorsze parametry od obecnej, wydawało mi się gównianej zbroi, a lepszą sprzedałem, bo uznałem że i tak nie uniosę. Eeeech pomyśleć że 20 lat temu dałbym za nią Diablowi wypucować anusa.

#1000diablorunow

Pobierz Karkasonne - Diablo Run 12/1000 (albo do 50 lvl)
Lvl 44, jeszcze dzisiaj będzie 45;)...
źródło: comment_BpPKQXUivZj5eTHIGB0BxedIHZxfpU7i.jpg
  • 17
@asdasdce2w: sam nie wiem w sumie, może dlatego że osiągnięcie lvl 99 na singlu w D2 jest właściwie niemożliwe. Przynajmniej ja nie wyobrażam sobie konstruowania odpowiedniego seta dla hammera na singlu tak by na luzie latać baalruny. To trzeba by było robić w necie, a BN w d2 jest tak zasrany reklamami i botami, że nie da się już właściwie grać.
@Melcma: kurde, fascynujące;) ale to jakiś totalnie inny świat dla mnie, jestem jaskiniowcem, ale to niewiarygodne że można zarabiać w taki sposób. ciekawe czy wyciąga choicaż średnią krajową. z drugiej strony nie wiem cyz chciałbym tak zarabiać na życie, czułbym że robię coś bez sensu i nie wnoszę nic do świata.
@cabeiu: jest ogromna roznica w expie miedzy 98-99 a np 1-90, musialbys chyba ze 2 lata siedziec zeby 99 wbic xD mimo to trzymam kciuki jakby co.
total exp na 90lvl: 1,618,470,619
total exp na 99lvl - ponad 2x tyle xD: 3,520,485,254
@Karkasonne: ja od 3 dni młuce w d1 belzebub mod ale te postacie tak powoli tam łażą i ciągle tylko grindowanie i grindowanie, nie chce mi sie troche