Wpis z mikrobloga

Hakierzy, jak jesteście tacy cwani to przejmijcie teraz moje konto. Od lat nie zmieniałem hasła. Nie musiałem, bo ma 15 znaków, w tym znaki specjalne, cyfry i duże litery. Mam osobnego maila tylko na wykop i oczywiście z hasłem innym niż to do wykopu.

Możecie mnie pocałować w dupę - nie jesteście żadnymi hakerami tylko beznadziejnymi script kiddies. Żałosne no-lajfy, pozdrawiam was ciepło z mojego bezpiecznego konta na wykopie. Jesteście bezsilni przy atakach profilowanych bo jesteście amatorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #bezpieczenstwo #afera #zabezpieczenia #hakerzy #dzieci
przesympatyczny_pan - Hakierzy, jak jesteście tacy cwani to przejmijcie teraz moje ko...

źródło: comment_ImXiAPYXr25jmHqU0QOvjVSOVENtbhdT.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@PEPE_Le_Sfont: To raczej gdybanie. Chyba że założymy że każdy system jest dziurawy, w czym jest wiele prawdy. Tym niemniej ja głęboko wierzę że mamy do czynienia z debilami z jakiegoś karaczana a nie hakerami ponieważ znam to środowisko i nikt szanujący się nie traciłby czasu na trolowania michaua biauka zamiast trzepania grubej kasy i robienia naprawdę ciekawych projektów. Jak ogarniasz temat cały świat stoi dla ciebie otworem, a ty na bank
  • Odpowiedz