Wpis z mikrobloga

Racja, takie mam wymagania:
Chciałbym aby zegarek był ciemny/czarny, miał prosty, minimalistyczny pasek i ogółem, żeby cały był dość minimalistyczny, fajnie jakby był drewniany, chciałbym na początek wydać coś koło 100, maksymalnie 150-60 zł.
@ThePirateArr zegarki nie muszą być drogie, ale za 100zł niestety, ale chyba nawet kwarcowego Lorusa nie kupisz, a dodatkowo zegarki z drewna to co do zasady straszne badziewie. Za takie pieniądze można mieć jakieś proste kwarcowe Casio (które jest całkowicie OK, ale chyba nie tego szukasz). Nigdy tego nie pisałem, ale lepiej dozbierać i po prostu kupić coś porządnego, w podanym przez ciebie budżecie chyba tylko jakieś używki - a w szukaniu
@Pantokrator: @ThePirateArr: I tutaj z pomocą przychodzi AliExpress. Tak, proszę się nie śmiać. Jeszcze przez kilkanaście godzin są duże promocje na Ali. Można wyrwać taki automat za 120 pln (nawet nie wiem czy to z kuponami czy bez)

https://s.click.aliexpress.com/e/c0nhksyo

28800 vph automat o minimalistycznym wyglądzie.
To dobry sposób na "wejście" w świat zegarków automatycznych. Kupiłem kiedyś z ciekawości zegarek z tej firmy i dostałem bardzo dużo za bardzo małe pieniądze.