Wpis z mikrobloga

Czy ma to sens ma i to wielki bo trudno kupić lepsze auto


@camaro98: tu ciężko jednoznacznie powiedzieć, bo trudno w ogóle kupić dobre E38 w jakiejkolwiek wersji.
  • Odpowiedz
@bidzej: nawet zgruzoweane e38 bije większość auto na głowę. Przez miesiąc miałem zgruzowane z v12 i to auto mimo że gruz to dalej było najlepszym autem jakim jeździłem i biło na głowę komfortem e60 z 10 albo nową octavie
  • Odpowiedz
@Gurwal: z38 jest ten problem że możesz mieć guza i jego utrzymanie nie jest jakoś kosmicznie drogie nawet jak jest to top z v12 bo ciężko je zajechać ale jak chcesz mieć perełkę to koszty mogą być większe niż nowego auta
  • Odpowiedz
@camaro98: no Octavię to nie tak trudno pobić...
Pytanie tylko, czy OP chce jeździć byle gruzem, czy jak na stare, eleganckie BMW przystało - fajnym, sprawnym, dającym radochę ze wszystkiego samochodem. To już nawet w przypadku E36 to robi zajebistą różnicę.
  • Odpowiedz
  • 1
@camaro98: wiesz ja bym chciał się przesiąść na e38 bo jest inne niż wszystkie, może być podgruzowane, a jak bede miał fundusze to sobie bym powoli robił
  • Odpowiedz
  • 1
@camaro98: niby tak ale na szczęście nie wyszstko jest liczone w pieniążkach i bede miał satysfakcje jak sobie bede go robił i bedzie coraz fajniejszy
  • Odpowiedz