Wpis z mikrobloga

@GaHee: podbijam klasyka issey oraz Kenzo Pour Homme, mój osobisty faworyt. Mimo iż nie jest to typowy swiezak ale pięknie pachnie, zbiera komplementy i trzyma zajebiscie
@GaHee: na elnino póki co tylko 50ml Pour Homme. Ale na wyszukiwarce masz tego pełno. Nie namawiam do blind buy'a bo może się okazać że to nie twoja bajka. Sprawdź sobie pierw jeśli masz możliwość. Dla mnie to klasyka gatunku i jeden z ulubionych zapachów ever
@GaHee: może loewe 7 natural, ale osobiście się jeszcze nie wypowiem o nim bo dopiero w przyszłym tygodniu będę miał odlewkę od Mirka a czytałem, że fajna opcja niecytrusowa na ciepłe dni. No i tego Muglera warto sprawdzić, ja tylko testowałem w perfumerii ale flaszka wjedzie na lato. Hawasa nie testowałem bo wszelkie skojarzenia z invictusem mnie odrzucają.
@GaHee Jil Sander Sun Men Sport - jest tam niby limonka, ale dominuje las i świeżość. Mają je stacjonarnie w iperfumy (przynajmniej w Krk widziałem). A, jeszcze perfumy, które kiedyś mi bardzo podchodziły - Jil Sander for Men