Wpis z mikrobloga

Jeżeli moja kotka będzie miała 6 kociąt, których nie mam gdzie oddać zareagowałabyś jakbym sprzedał jej kopa w brzuch?


@HarvestinSeason: Na marginesie: czasami w akcjach sterylizowaniem wolnożyjących kotek prowadzi się aborcje ciż u kotek ciężarnych.
  • Odpowiedz
Powiedział chłopczyk, który dopiero teraz dowiedział się o możliwości odmowy przyjęcia dziecka w Antycznym Rzymie, uważając zupełnie naturalne prawo za TOTALNĄ RÓWNOŚĆ


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Dowiedziałem się o niej na II roku prawa, ty z mojego ostatniego postu.

- nieefektywne biologiczne mechanizmy zanikają.


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Bzdura.

- Kobiety mają biologicznie szereg fizycznych zachowań zabezpieczających je do pewnego stopnia przed uszkodzeniami genitaliów w czasie gwałtu.


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Wymień.
  • Odpowiedz
Nie masz pojęcia jak wyglądają biologiczne zachowania kobiet tak aby nie doszło do fizycznego zniszczenia genitaliów w czasie stosunku? Wilgotnienie? Rozluźnienie mięśni?


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: To teraz dziecko poczytaj o zacieśnianiu się mięśni pochwy w wypadkach stresogennych, np zgwałcenia.

No więc w przypadku gwałtów bardzo często wygląda to tak samo


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: Nie bardzo drogie dziecko, ale tu musiałbyś już jakąś kobietę przeruchać by wiedzieć, że tak od razu to tam nie wilgotnieje
  • Odpowiedz
@Soojin21: Jesteś obrzydliwa a robienie aborcji to jedna z najgorszych rzeczy jakie można zrobić. Będziemy dążyli żeby tego precedensu w ogóle nie było za sprawą zwiększenia bezpieczeństwa na ulicach i wspierania tradycyjnej koncepcji rodziny.
  • Odpowiedz
  • 5
@Brzytwa_Ockhama

Jesteś obrzydliwa


Gdzie twoja miłość do bliźniego ( ͡° ʖ̯ ͡°)? Zapomniałeś co Jezusek przykazał? Pomodlę się o twoje nawrócenie

a robienie aborcji to jedna z najgorszych rzeczy jakie można zrobić


Pisz sobie tak dalej. W tym samym czasie dziesiątki tysięcy kobiet usuwa ciąże i ma głęboko w dupie twoje zdanie

Będziemy dążyli żeby tego precedensu w ogóle nie było za sprawą zwiększenia bezpieczeństwa na ulicach i
  • Odpowiedz
@Soojin21
Hehe a ty nadal swoje. Jak to bylo? 12tyg dziecko nie ma układu nerwowego? Nie ośmieszaj sie juz plox.
Dzieci generalnie pasożytują na rodzicach dopoki nie chodza do pracy. One tez nie maja praw czlowieka?
Nie boli cie to ze nie potrafisz złożyć jakiegos sensownego logicznego ciągu przyczynowo skutkowego?
Pytanie ciagle to samo, dlaczego chcesz ryzykowac najwieksze na swiecie ludobójstwo dla wygody? Nauka nie jestt narazie w stanie okreslic kiedy zaczyna
  • Odpowiedz
  • 3
@Helsantonio_Montes

Puknij sie w głowę, nawrt jak to bait. Baitowanie na morderstwo to lekka przesada.


Aborcja

morderstwo

Kek

@goparys
Słońce, jak ostatnio dyskutowaliśmy to poszperałam i wszystkie publikacje jakie znalazłam wskazują na to, że płód ma na tyle sprawny układ nerwowy by odczuwać ból dopiero ok.26 tygodnia ciąży.
Po drugie,czym innym jest pasożytować na kimś finansowo, a czym innym DOSŁOWNIE będąc w jego organizmie. Nawet gdyby zygota była 'człowiekiem' w pierszych 21,37
  • Odpowiedz
  • 3
@Helsantonio_Montes

zabicie człowieka - nie morderstwo XDDDD

człowieka


That's where you're wrong. Nie mówiąc o tym, że nawet gdyby to był człowiek (a nie jest) to przez 9 miesięcy pasożytuje na organizmie matki, a potem rodzi się zadając jej kilku(nasto)godzinne cierpienie
  • Odpowiedz
Płody nie mają praw człowieka, bo pasożytują na innym człowieku.


@Soojin21: Dziecko narodzone też pasożytuje na rodzicach, a jak jest w domu dziecka to na całym społeczeństwie. Im też zabieramy prawa człowieka?
  • Odpowiedz
@Soojin21
XD na calym swiecie odbywaja sie teraz rozne inne formy barbarzyństwa i to o niczym nie swiadczy.
To ze w komunistycznej Europie zachodniej wmówiono ciemniakom, ze to jest dobre również nic nie znaczy.
Pokaz mi badania mowiace o tym kiedy powstaje człowiek. Jesli takich nie ma to jest skrajnie nierozsądny, aby przeprowadzac aborcję i na podstawie swojego widzimisie twierdzic/miec nadzieje, ze to nie czlowiek.
Nie, kobieta nie ma moralnego prawa do
  • Odpowiedz