Wpis z mikrobloga

Miał ktoś tak, że po podpięciu do auta kompa i odpaleniu isty przestało działać mnóstwo systemów? Aktualnie nawet szyb nie mogę podnieść/opuścić i nie wiem o co kaman, wysypało błędy ze wszystkiego czego się dało ...
#ista #bmw #samochody
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach