Wpis z mikrobloga

@jmuhha: udało mi się odpalić 10 przeciwników. Spadek klatek do 27. Potem już lepiej jednak wyskakiwało, że 99% CPU.....

Jak żyć ( _)
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha <30 fps to w ogóle nie jest framerate do ścigania się, a przy 30 graczach będzie jeszcze gorzej. Pamiętaj, że to nie wyścig z botami w singlu, tylko z żywymi ludźmi, którzy poświęcają swój czas na przygotowanie. Na starcie zawsze jest tłok, dzieje się bardzo dużo i reagować trzeba błyskawicznie. Możesz spróbować powyłączać aplikacje w grze w ustawieniach (te, które można pokazywać i chować na ekranie podczas jazdy).

Co to za
  • Odpowiedz
@Tarec: żaden potwór xDAMD HD8670m Intel Core i7-4500U 4 GB ram no i laptop....

chyba czas na zmianę sprzętu. Śmigałem na f1 challenge, rfactor a teraz chciałem się sprawdzić w czymś jeszcze bardziej realistycznym :P
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha Zdziwiłem się, bo u mnie na niekręconym i5-2500k hulało dość płynnie na 3 monitorach w medium. Niskonapięciowce są na pewno wolniejsze, ale po benchmarkach widzę, że 4500u to ok 60% w wielowątkowości i ok 90% w jednym wątku mojego procka. Z tego co mi wiadomo to AC fizykę liczy na jednym wątku, więc minimalne ulżenie procesorowi może przynieść wyraźny wzrost fps.
Spróbuj pogrzebać jeszcze w opcjach - najważniejsze dla CPU są
  • Odpowiedz