Wpis z mikrobloga

Czy jest jakieś podsumowanie wszystkich sezonów #got przed finałowym nowym sezonem #graotron? Jednak pierwszy sezon miał miejsce 8 lat temu, także warto sobie przypomnieć najważniejsze wątki. A od nowa nie będę oglądał, studentem już nie jestem nie mam tyle czasu xD
  • 11
@Mr_Hand_of_Fate: BOOKS GOOD, TV SHOW BAD he he he! Nie okłamuj się, książki GRRM to podobny Avengersowy poziom w porównaniu do lepszych książek, jak serial GOT w porównaniu do prawdziwego kina. Sezon 5 jest najgorszy, a również był adaptowany z książek GRRM, tyle że z kiepskich książek. GRRM pikował przy A Storm of Swords reszta jego książek nie trzyma takiego poziomu. Nie jest też winą twórców serialu, że GRRM przez 10
@Nuker:

BOOKS GOOD, TV SHOW BAD he he he! Nie okłamuj się, książki GRRM to podobny Avengersowy poziom w porównaniu do lepszych książek, jak serial GOT w porównaniu do prawdziwego kina. Sezon 5 jest najgorszy, a również był adaptowany z książek GRRM, tyle że z kiepskich książek. GRRM pikował przy A Storm of Swords reszta jego książek nie trzyma takiego poziomu. Nie jest też winą twórców serialu, że GRRM przez 10
@Nuker: Nie, no przeczytałem pierwsze zdanie i już wiedziałem, że nie ma żadnego sensu wchodzić w dyskusję i chciałem, żebyś miał świadomość tego, że napracowałeś się, a ja rezultat twoich procesów intelektualnych mam totalnie w dupie.
@Mr_Hand_of_Fate: Widocznie trafiłem w punkt pierwszym zdaniem ironizując z tego co napisałeś, skoro tak cię to dotknęło. Nie rób też z siebie zbytnio inteligentnego, bo książki GRRM'a to nic specjalnego.
@Mr_Hand_of_Fate: Myślałem że jesteś jednym z tych fanatyków GRRM'a i ASOIAF co hejtują serial bo jest to w modzie, jeżeli nie to przepraszam. Ja sam serial uważam za fajny wysoko budżetowy odmulacz, fajne widowisko których obecnie brakuje. Kiedyś były filmy z rozmachem typu Gladiator, Braveheart czy Władca Pierścieni a teraz wszystkie wysoko budżetowe filmy to superbohaterzy, na których mam alergie. Biore w ciemno taki GOT niż superbohaterów. Bo jak chce coś