Wpis z mikrobloga

ehh nie wiecie co to miłość, szkoda mi laski b----a, była z nim od początku. Ona pochodzi z bogatego domu, więc na hajs nie leci. Rozumiem wyzywać rokse od rafona, którą sam rafon wyzywał, ale madzia akurat nic takiego nie zrobiła. Była tylko była zazdrosna o b----a, bo 99% lasek by go chciało ze względu na status i pieniądze. Nazwijcie mnie biało rycerzem, ale nie widzę w madzi k------a tak jak u roksy rafona bądź też nosaczowej tucznika.
#danielmagical
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Była tylko była zazdrosna o b----a, bo 99% lasek by go chciało ze względu na status i pieniądze.


@Obludnikk: xD patologiczne fan fiction w natarciu

Nazwijcie mnie biało rycerzem, ale nie widzę w madzi k------a tak jak u roksy rafona bądź też nosaczowej tucznika.


dla mnie laska, która nie widzi problemu w tym że jej facet oszukuje śmiertelnie chorą dziewczynkę na kasę jest taka sama jak on
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal: Brzydki nie jest, ma kase, fejm, laski to lubia.
haha serio wierzysz w ten bait wykopu z vanessa? jprdl, miej swój mózg. Zazdrość to zła rzecz... Nawet nie wiesz jak państwo polskie, potrafi komuś d-----ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Brzydki nie jest, ma kase, fejm, laski to lubia.


@Obludnikk: pokazanie się z nim na mieście to obciach, b----l nie potrafi się wysłowić, zachowuje się fatalnie (np dzisiejsze obgryzanie paznokci), jest zakompleksiony (stawanie na palcach) i kiedy gasną kamery to pomiata nim byle cieć (jak na urbexie), itp. Po prostu samiec alfa 10/10.

haha serio wierzysz w ten bait wykopu z vanessa? jprdl, miej swój mózg. Zazdrość to zła rzecz...
  • Odpowiedz
nie mam do ciebie pytań xDDDDD co niby zrobił? Możesz wysłać zawiadomienie do prokuratury i zgłosić wszystkie jego przestępstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Obludnikk: sio tam b---------u, nawet nie masz argumentów tylko wyjeżdasz z atakami personalnymi
  • Odpowiedz