Wpis z mikrobloga

Taki mały protip na kupony 6/7, ale tylko do transakcji, którym nie mrozi z automatu zamówień.
Jak majfrend jest online (odpowiada na bieżąco) to prosimy go, żeby nasz zakup od razu zaakceptował do statusu wysłane.
Jeżeli przesyłka ma status wysłane to Ali nie anuluje takich zamówień.
Ja na początku wzorem naszego Alledrogo i ich inwigilacji wiadomości poprosiłem o maila do korespondencji, ale podobno Kitajce wiedzą o co kaman i współpracują chętnie.
Przy dobrej współpracy możemy jeszcze Chińczykowi zaproponować, że w ramach naszych podziękowań stworzymy naszą listę życzeń z jego sklepu, np 10 itemów. Jakiś tam mają bonus z tego tytułu.
#aliexpress #cebuladeals
  • 20
@jamtojest: Obawa jest do czasu fizycznego otrzymania zamówienia.
Jeżeli jest status z nadanym trackingiem to Ali nie może anulować tego zamówienia (info od sprzedawcy), ale statusy o zakupie i zweryfikowaną płatnością dostają z kilkunastominutowym opóznieniem w stosunku do tego co my widzimy w naszym zamówieniu. Dlatego ważne jest, żeby Chińczyk był online i chętny do współpracy.
Inna sprawa czy on faktycznie wyśle nasze zamówienie bo nasze konto może być na jakieś
@nooneqeq: @SVP1: wczoraj przed 13 i drugie o 20-21.Raz przelewy24 raz karta, zamieniłem tylko imie z nazwiskiem kolejnością a raz normalnie i poszło. Juz mam nadane w magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)