Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Moris299: @Janusz_Rekina: zawsze mnie bawią takie komentarze. "Przecież są dwa" albo "no waga się zgadza, o co chodzi?"
O g---o xD dobrze wiecie o co chodzi, pseudo-inteligęci. Paczki w większości napakowane powietrzem byleby wizualnie wydawały się większe. Ale waga się przecież zgadza. XD

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quercy: tak, wiem. Tyle że taki Lays ewidentnie przegina.
Kupiłem batoniki Milki. Duża, sztywna paczka w środku z kilkoma batonikami. Tak, ilość się zgadza. Ale w środku było 5 a zmieściło by się kolejne 3. Do tego każdy z batoników faktycznie krótszy od opakowania o jakieś 20%.
Unia się nie ma do czego p-----------c to niech się zainteresują takim podejściem które wywołuje nadprodukcję plastiku a więc i więcej odpadów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janusz_Rekina: oj, dziwisz się? Może w Twoim przypadku to była ironia. Ale nawet nie wiesz jak wielu uważa, że przecież są dwa, waga się zgadza - op to pedał.
  • Odpowiedz
@quercy: tak, wiem. Tyle że taki Lays ewidentnie przegina.

Kupiłem batoniki Milki. Duża, sztywna paczka w środku z kilkoma batonikami. Tak, ilość się zgadza. Ale w środku było 5 a zmieściło by się kolejne 3. Do tego każdy z batoników faktycznie krótszy od opakowania o jakieś 20%.

Unia się nie ma do czego p-----------c to niech się zainteresują takim podejściem które wywołuje nadprodukcję plastiku a więc i więcej odpadów.


@
  • Odpowiedz