Wpis z mikrobloga

Ludziska. Potrzebuję opinii.
Nie chce wrzucać oprogramowania blokującego adblocka na stronie. Zamiast tego pomyślałem o takiej krótkiej notce w miejscu reklamy.
Co myślicie?
Wygląd z adblockiem i bez adblocka (narazie jest biały kwadrat w reklamie, bo świeżo dodana na stronę)
  • 7
@Rockerxow: no właśnie wiem, stąd ta notka! Co o niej myślisz? Wcześniej miałem jebitny obrazek na całą stronę i ładny opis:
"Cześć!
Zauważyliśmy u Ciebie AdBlock'a!
Reklamy, choć uciążliwe, są naszym jedynym źródłem dochodu.Jeśli szanujesz naszą pracę i chcesz nas wspomóc, prosimy o wyłączenie go oraz innych jemu podobnych programów.
Sami natomiast będziemy dbać o to, by banery nie przeszkadzały w odbiorze tekstów, ani nie rozpraszały nadto podczas buszowania po naszej
@AdelbertPeel: no właśnie jeśli chodzi o reklamy to na stronie głównej są tylko 3 reklamy, z czego dwie widoczne na załączonym screenie, a to chyba niewiele.
Ostatnia jest na samym dole strony.
Co do reklam w postach to w mobilnej pokazuje sie fajna reklama na górze, którą można schować strzałką i 2 reklamy przed i za artykułem.
Sam jestem użytkownikiem internetowym, więc staram się robić swoją stronę tak, jakbym sam chciał