Wpis z mikrobloga

@Bizancjum: Wyjątkowo trafnie określił to Cejrowski "Chłop od bruzdy do bruzdy widzi świat i głosuje od bruzdy o bruzdy". A swoimi słowami to rozwijać się nie chcę, czytać też niezbyt, ot włączę dziennik i na chłopski rozum przyjmę albo jak mi powiedzą to jeszcze lepiej, bo myśleć nie trzeba. I najlepiej to żeby się nie rozwijać bo ja tego nie rozumiem (to już ostatnie bożyszcze konserw Sławomir Świerzyński), a najlepiej
  • Odpowiedz
@Matti28: zaskoczę cię, ale myślą zajebiście logicznie i dlatego glosuja na lewaków, którzy systemem podatkowym dokonują transferu z kieszeni mężczyzn do kobiet. Plus popierają partię feministyczne.
  • Odpowiedz
@Matti28: Dobrze, że wykopki to takie tytany intelektualne. Myślą zdroworozsądkowo i LOGICZNIE! Oświeceni w zwariowanym świecie, jedyni znawcy i wyznawcy prawdy. Już dawno w swoich poglądach osiągneli wyższość nad lewactwem, kobietami i wrogami ojczyzny.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Transfer pieniędzy to eufemizm od kradzież? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym @Matti28 ma rację – kobiety w większości nie znają się na polityce i nie interesują się nią. Powiem nawet więcej – większość społeczeństwa nie zna się na polityce i nie interesuje się nią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RoastieRoast: nie no bo mężczyźni są przecież tacy oświeceni i cudowni niezależnie czy ktoś jest profesorem czy żulem, a totalitaryzmy takie jak nazizm i komunizm to wymyślili przez kobiety.
  • Odpowiedz