Wpis z mikrobloga

Brazylijskie Bingo 4! Dziś padło 10 haseł, czyli tendencja spadkowa, alei tak przypiermandolone PODWÓJNE ULANE BINGO! Wyniki:
COMBO! 0:44 JA PIERNICZE #kieleckiulaniec pokonany przez hulajnogę elektryczną. Pewnie masa zadziałała XD morał z tej wycieczki jest taki: SZAFA RADZI żeby nie robić tak że jedną ręką się kameruje, a drugą jedzie. No kurnia rzeczywiście! Że też ludzkość nie wymyśliła jeszcze takich specjalnych uchwytów na sportowe kamerki, które można by mocować np. do kierownicy, albo do klatki piersiowej za pomocą pasków...

SZAFA VS JĘZYK... JAKIKOLWIEK 0:57 "i TOM... TOM SE WYYY TEGO i zobacz CZE to są w ogóle naładowane"; KOKAKABANA; KJAPIRINI SSSIE NIENAPIJE... NA KOKAKABANABICZ; DOBRA TRIKAJPIRINJA!!; ZAMÓWIŁEM PRZEMYSŁAWAAA; DZSIEJ; TUTEJ
BONUS- w następnych wysrywach zamiast kokakabany pojawi się następny babol, który dziś padł już dwa razy: SAN PAULO ; 11:40 tu już poleciał starożytnym miedzianogórskim: POKOLOKOWE EEMM MOŻE PRZEMYSŁAW JA JAMA JAJAJAK OCENIASZ?

W drodze do baru gadka o CENACH i rozkmina czy na niecały kilometr bardziej opłacałoby się wziąć ubera czy hulajnogi

1:50 Typowy Janusz na zagranico- jeżeli czuje ból, to najlepiej go ZAPIĆ
PS. półtorej minuty później bebzun #!$%@? jak szpak, pokazuje KOKAKABANE W DESZCZU

2:31 KUUURNIA jaki klimat. Szkoda że jego stara, #!$%@? kamerka nijak tego klimatu nie oddaje...
Oddaje go za to #!$%@? bebzun, chwalący się do kamery że wydali 89 zeta na drinki. Dobrze że jeszcze nie wymyślono odczuwania zapachów z materiałów wideo, bo by mi #!$%@?ło cebulą z ekranu.

5:13 rano następuje tradycyjne NAPYCHANIE BEBZUNA NA KACA

Podróż do Sao Paulo oczywiście nudna, ale żeby było ponad 10 minut wysrywu to EKSPERT OD ŻYCIA W BRAZYLII postanowił porozmyślać sobie na temat fotoradarów, ograniczeń prędkości

ZAORANIE OD PRZEMA 8:19 okej, może i na wyrost, bo Przemo przecież nic nie powiedział. ALE KURNIA, TA MINA mówiąca "zaraz wsadzę ci tego soniaka w dupę" XDD no sorry, nie mogłem tego nie zaznaczyć

PRZEPRASZAM, CZY TU BIJĄ? 9:14 mocowane razem walizki to obowiązek! I mocowanie daje radę nawet przy trzech walizkach.
PS. To zabawnie wygląda, kiedy Przemo nosi aparat, Kasia (kobieta mieszkająca w faweli) nosi aparat, a wielki ekspert technologiczny wziął starego Sony Action Cam, bo się bał że mu ukradną
Dodatkowo, na prowincji policja ma po jednym pistolecie, a w Rio mieli po dwa. Wniosek- jest bezpieczniej.
#mocnyvlog #ussponton
Pobierz
źródło: comment_2TQ8p4samaaYJd5osnkaNSe5rM2DQteT.jpg