Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu przez popularną aplikację matrymonialną poznałem dziewczynę. Bez zbędnych detali - wszystko jest super. A przynajmniej było do chwili w której powiedziała mi, że ma kilkuletnie dziecko... świat mi się zawalił a ja nie wiem co mam robić bo nie wyobrażam sobie siebie jak wychowuje dziecko i to jeszcze nie swoje (wiem, brzmi to bardzo brzydko). Chciałbym mieć kiedyś dzieci, ale sami wiecie, co swoje to swoje. Nie wypytywałem o szczegóły, ale raczej wpadła z byłym z którym się rozstała.

Nie wiem co mam robić. Czuje się okropnie. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji ? Wiem jaka jest tutaj najpopularniejsza opinia o samotnych matkach, ale liczę na jakieś sensowne komentarze, jestem w rozsypce.

#tinder #badoo #randki #madki #dzieci #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ile macie lat? Jeżeli dopiero ją poznałeś to do poważnego związku jeszcze długa droga więc przemyśl czy jest sens już to przekreślać jeżeli się dogadujecie. Od razu zaznaczam że nie byłem w takiej sytuacji ale wiem jakie głupoty potrafią wygadywać wykopki.
  • Odpowiedz
@dmde: @siauababamak: pjona

@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest koniec świata i swoje też jeszcze pewnie będziecie mieli. rozeznałbym tylko sytuację jakie ma stosunki z byłym. a tak to nie widzę rpzeciwskazań, #!$%@? kobieta z dzieckiem to nie jest choroba zakaźna ;) jak dziewcyzna fajna, kumata i się dogadujecie to nie myśl za dużo i nie wkręcaj sobie dziwnych rzeczy
  • Odpowiedz
Bluecoil: Koleś, samotne matki lepiej sobie radzą że znalezieniem partnera niż przeciętny stulejarz z wykopu. Dużo moich znajomych, ba moja siostra znalazła kolesia dużo lepszego, też z małym dzieckiem, po rozwodzie, oboje wiedzą czym życie pachnie i nie muszą się bać, że przez dzidziusia nie dostaną tyle uwagi co by chcieli, tylko są rodziną. I to radzę dziewczynom z dziećmi, lepszy facet po doświadczeniach który wie nad czym pracować i z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zatajenie gówniaka to poważny problem, jeżeli planuje wydać na świat Twojego potomka to raczej nie ma problemu. Jeżeli chce tylko tego z wpadki zatrzymać, to olej to mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powinna od razu wylozyc kawe na lawe i powiedziec, ze ma dziecko. Ogolnie ja bym ci radzila wybadac jak sytuacja z ojcem dziecka - moze umarl, uciekl. Ile macie lat?
Ogolnie to nie czytaj wykopu xd Mam w rodzinie przypadek, ze kobieta zostala sama z chorym dzieckiem, byl rozwod, bo ojciec nie podolal plus zdrada. Po kilku latach ulozyla sobie zycie z innym facetem i jest ok. Normalnie pracuje,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: to ona powinna się czuć okropnie, że Ci tego nie powiedziała wcześniej. Z biologicznego punktu widzenia to całkiem normalne, że nie masz chęci wkładać czasu i wysiłku w odchowanie czyjegoś potomstwa i nie miej sobie tego za złe i nie rób wyrzutów. Laska perfidnie zataiła fakt posiadania dziecka, właśnie po to, żeby wpędzić Cię w poczucie winy po to, żebyś jej nie zostawił. Uciekaj Mireczku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze to Ci powinna od razu powiedzieć. To jest takie kobiece myślenie jak z biustonoszami push-up. Co myślą, że się nie zorientujesz?
No ale nic tam.

Kluczowa sprawa jest taka czy ojciec żyje. Jeżeli nie żyje, co ma kobieta zrobić? Razem się łatwiej przez życie idzie, zwłaszcza, że wychowanie dziecka to niełatwa sprawa. A jak już jesteśmy przy dziecku, to zanim się zaangażujesz to wiedz, że to musi być na 100%. Młode się przyzwyczai do Ciebie, ona sobie da radę jak pójdziesz w #!$%@?, dla dziecka to będzie tak, jakby mu drugi raz tata umarł.

Natomiast, jeżeli łobuz, co kocha najmocniej, jednak się nie dał oswoić jej miłością, ćpun czy alkoholik nie ustatkował się jak "scementowała" ich związek odstawiając "przypadkowo" tabletki antykoncepcyjne albo złapanie dzianego na "chyba jestem w ciąży" nie wyszło - to kolego musisz sobie dać spokój
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania z tym nigdy nie wiadomo dopóki z nią nie zamieszkasz, a nie wiem czy chcesz zrobić taki duży krok. Przed mieszkaniem nie ma szans zobaczyć czy będzie cię traktowała jak cuck czy będzie sama finansowała gówniaka. No i pamiętaj, że jak ma dziecko to nie ma wychodzenia, jeżdżenia na wakacje kiedy ci się podoba ani nawet spokojnego dnia. Wszystko trzeba planować, być odpowiedzialnym i inne pierdy, więc jak nie jesteś
  • Odpowiedz
raczej wpadła z byłym z którym się rozstała


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jest wdową to możesz rozważyć, bo w takiej sytuacji rzeczywiście wszystko może być ok. W przeciwnym wypadku po prostu się nie zabezpieczyła, kobiety w ciążę przypadkiem nie zachodzą. Jest dużo powodów żeby się nie zdecydować, choćby to nie będziesz mógł brać udziału w wychowaniu, bo to nie Twoje dziecko i nie będzie Cię szanować, bo nie jesteś jego ojcem, ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz na spokojnie przemyśleć czy chcesz być w związku z kobietą która ma dziecko i chcesz je wychować a nigdy nie będziesz jego ojcem ,pytanie gdzie tatuś a dwa wkur****bym się jakby dziewczyna zataiła dziecko ,lubię grać w otwarte karty , a poszukując dziewczyny w pewnych względach oczekuje tego samego co ja mogę dać dziewczynie chce wychować dzieci ale swoje
  • Odpowiedz