Wpis z mikrobloga

Skończyłem 5 sezon i jestem bardzo nim zawiedziony. Rozumiem konwencje serialu, bawi mnie i kumam wszystkie obecne tutaj głupoty ale ostatni sezon jest wybitnie głupi. Wszystko jest do bólu poprawne politycznie, na cholerę taki bełkot o demokracji i wyborach wpychać do komedii z zombie? Wątek George i sama jej postać są nudne a najciekawsza według mnie Pandora jest potraktowana jako postać trzecioplanowa ¯\_(ツ)_/¯ Całość ratuje oczywiście Murphy, Doc i 10k ale są zepchnięci na drugi plan bo George musi #!$%@?ć o demokracji (°°
#seriale #netflix #znation
czlowiek1988 - Skończyłem 5 sezon i jestem bardzo nim zawiedziony. Rozumiem konwencje...

źródło: comment_DroGo9GdzAwh5FbdvPYwk3OAMCPjt2k4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@horrendous: Warto
@czlowiek1988: Też tak mialem, bardzo lubię ten serial, podoba mi się jak wykreowali postacie, ale jakoś nie mogłem 5tego sezonu dokończyć (przerwałem w połowie) - po prostu za bardzo mnie nużyły te odcinki i tak jak pisałeś za mało akcji z najlepszymi wątkami, a masa durnych pobocznych.
  • Odpowiedz
@weshu: 3 i 4 sezon były mega, scenarzyści i reżyser robili takie eksperymenty z formą że często miałem wrażenie że oglądam inny serial ale było to świeże i zabawne. Na 5 sezon już chyba zabrakło kreatywności więc napchali go polityką. Najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz