Wpis z mikrobloga

@Rimfire: dobra technika i regularne dokładanie ciężaru. Ławka skos dodatni: wyciskanie hantli w pełnym zakresie ruchu, wyciskanie sztangi, rozpiętki to jest podstawa. Z takich wariacji też na ławeczce skośnej można dodać wyciskanie złączonych sztangielek albo wyciskanie hantli podchwytem w pełnym zakresie ruchu i zobaczysz jak inaczej klatka pracuje. A jeśli chodzi o te rejony niżej i na środku to ogólnie zobacz sobie gdzie są przyczepy mięśnia piersiowego, więc nie ma konkretnie
@brunetroll089: Dzięki. No właśnie rejony niżej i boki ogarnąłem za bardzo w stosunku do tego u góry w środku. Zresztą teraz się nie dziwię dlaczego bo z tych ćwiczeń, co mi tu Mireczki podają praktycznie nic nie robię.
@Rimfire: Wyciskanie sztangi na ławce skos - ale sztanga musi dochodzić do objczyka. Tyle w temacie. No i jeszcze dodam, że na sterydach genetyka się bardzo zmienia i ten mięsień jest bardziej widoczny. Przynajmniej u mnie tak się zrobiło po koksie.
W ogóle góra klatki i bok barków to się najbardziej właśnie zmienia na cyklu.
@arnoldvon: Dzięki za info. To by dużo tłumaczyło, bo jadę naturalnie. Do tej pory mi nie przeszkadzało ale teraz mam wrażenie, że po bokach to może wyglądać jakbym miał cycory jeśli nie ogarnę jakoś tego fragmentu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)