Wpis z mikrobloga

Może to i dobrze, że zamkną wykop. Jakoś od kilku lat coraz mniej mi szkoda tego portalu. Jeszcze kilka lat temu dało się pogadać, czy wstawić śmieszne zdjęcie czy coś w ten deseń. Teraz to już naprawdę kopalnia ignoranctwa, botów, głupiej beki, patostreamów albo innych gówien.

Po cichu to się trochę cieszę, z tego filtra - choć oczywiście wolałbym, żeby go nie było. Jedno co pozytywne, że skończą się te wszystkie gównostronki z clickbaitami i obrazkami z dupy. To jest plus.

#wykop #acta2 #rogale #cenzura
  • 6
@Nuuk: Ciekaw jestem czy w efekcie nie powstana darknetowe chany, w celu unikniecia artykulu 11/13.
Czysto teoretycznie oznaczalo by to odsianie "normictwa" ktore nie potrafi korzystac z TORa.
@Nuuk Patrząc czysto stricte pod kątem swobody obywatelskiej jest to złe. Gdyby wykop umarł śmiercią naturalną - zostałoby tu tylko wąskie grono osób stykających się końcówami w swoim zasranym gronie, wyzywając innych od normictwa jebło by to i nikt by po wypoku nie zapłakał. W takiej formie - to budzi kontrowersje.
@Nuuk: Powiedzialbym ze degraduje to cale przedsiewziecie do rangi neutralnego. Samo w sobie jest kompletnym idiotyzmem, ale niszczac znaczna czesc obecnego internetu cofamy sie do lat 90/2000, zlotych czasow internetu. Doliczmy do tego, ze w darknecie ciezko sie "podpisac" pod memem i konczy sie dowartosciowywanie sie normictwa.

Wiem, ciezko dla osoby nowo wchodzacej w to czym sa chany ogarnac to, jak ludzie wogole moga tworzyc wlasny, autorski content sie pod nim