Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie drogie Mirki i Mirabelki,
Mam pewne mieszane uczucie jeśli chodzi o mojego #niebieskipasek. Jesteśmy razem w #zwiazek od września, wakacje i cały wrzesień nas na tyle do siebie zbliżyły, że naturalnie postanowiliśmy ze sobą być. Mamy po 22 lvl, oboje studiujemy i pracujemy. Ustaliliśmy, że piątki to jest nasz wspólny dzień. Od trzech miesięcy niebieski bardzo ogranicza spotkania i rozmowy, a co najlepszego gdy się spotykamy jest całkowicie normalnie, tak jak na początku. Oczywiście podjęłam z nim rozmowę na ten temat już miesiąc temu a on stwierdził, że to przez rutynę, zawsze na początku człowiek bardziej się angażuje i stara. Rutyna po tak krótkim czasie związku? Od miesiąca jest tak samo, nawet gorzej. Co wy o tym myślicie? Jak mam się zachowywać?
Zależy mi na nim. I nie, nie ma nikogo na boku.
#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli rzeczywiście widujecie się raz w tygodniu to trochę dziwne, ja zawsze się cieszyłem ze spotkania z różowym mimo tego że nasze spotkania wyglądały bardzo podobnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz