Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pomóżcie, czy ten układ ma sens. W rogu w miejscu tv chce wstawić narożnik, a tv na wysiegniku na ścianie z drzwiami wejściowymi. W miejscu stołu chce postawić mała wyspę a przy niej jakiś zgrabny rozkładany stół. Dodatkowo blisko wejścia do salonu chce dobudować taka kolumnę połączoną ze ścianą i w niej zamontować bio kominek. Wszedzie maja być panele oprócz łazienki i kawałka przedpokoju. Co o tym myślicie? Coś byście zmienili? #mieszkanie #deweloperka #budownictwo #pytanie
źródło: comment_x3NqVOqEM33V6ZEkFdmZeCvd21MeWJQD.jpg
  • 10
@ErikSkurveson: Łazienka za daleko od kuchni. Jeśli możesz przestawiać ścianki działowe i jest możliwość pociągnięcia rur, to kuchnię dałbym w miejsce łazienki, a łazienkę nieco mniejszą między salonem a wejściem do mieszkania (w miejscu tabelki z liczbami 16/56,74)
@ErikSkurveson: zaraz się zlecą hejterzy aneksu kuchennego, więc czym prędzej powiem - moim zdaniem bardzo spoko wykorzystana przestrzeń. Może trochę głupio, że tak od razu do salonu się wchodzi, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Co do kuchni w aneksie - to jest spoko, dopóki kuchnia nie jest po prostu na ścianie w salonie jak w tym przypadku. Kuchnia bezpośrednio w salonie sprawdza się, jeśli jadasz na mieście, a w domu maksymalnie 1-2 posiłki w tygodniu.
@pcpc: aż tak bardzo nie myślałem o ingerencji. Zresztą chciałbym mieć kuchnię blizej okna. Dlatego aby chociażby wizualnie odgrodzić ją od salony chcę wyspę postawić. Do tego kuchnia będzie tak jak mam to w zwyczaju bardzo schludna, zero sprzętów na wierzchu.
@ErikSkurveson: na tv będziesz z boku patrzył? trafi cię coś po kilku dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja bym sugerował propozycję @genz jeśli chodzi o ścianę oddzielającą salon z kuchnią od reszty ale miejsce na tv tam gdzie kanapa a kanapę na środku mniej więcej w miejscu stołu na zdjęciach. W ten sposób patrzysz na tv prosto, z kanapy masz jakiś widok na okno ale ten układ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Singularity00: już postanowione. Ścianę przesuwamy. To było tak oczywiste a nie zwróciłem na to uwagi. Narożnik chce postawić w miejscu nowej ściany. Tv w rogu na wysiegniku. Do grania będę miał fotel naprzeciwko.