Wpis z mikrobloga

Po przesłuchaniu na spokojnie expoze na temat NERA i po przeczytaniu komentarzy pod artykułami na FB stwierdzam:
- Wina leży po stronie schroniska i całego świata, właściciel nigdy nie jest winny
- Kononwicz płacze więc psem się zajmował super tip-top,
- Inne psy mają podobnie na wsi więc to tłumaczy wszystko. Dzieci na wojnie mają jeszcze gorzej więc można ogółem dzieci gwałcić, bić etc. No bo można znaleźć takie co mają gorzej.
- Nero dał ciała, bo zapomniał zapaść w stan hibernacji na zimę, na wiosnę Major zacząłby mu dawać jedzenie i picie.
- Kononowicza trzeba usprawiedliwić, bo nie pracuje i ciężko mu.
- Nero to wilk, a nie pies. Wilki w domu nie są.
- Wszystkie rany, uszkodzenia powstały w momencie przejęcia przez policje i straż. Za mocno go wzięli za obroże i moment wszystkie zaniedbania wyskoczyły i wygłodził się.
#kononowicz #patostreamy #suchodolski
  • 13
  • Odpowiedz
@kolonko: osoby na grupie na FB są #!$%@?, raz są tylko za Majorem, a teraz uważają knura za jedyną osobę poszkodowaną z afery nerowej. Tak to jest jak o kononie dowiaduje się jakiś widz Frizów czy innych kruszwilów, ewentualnie naiwniacy którzy wierzą w każde słowo trzech meneli.
  • Odpowiedz
@IcardiPL: myślę że można to ująć jako "syndrom fana jupitera": widz zostaje miłośnikiem jakiegoś jutubera i jego produkcji, sam często się na niego #!$%@? czy śmieje, ale jeśli pojawi się jakaś zewnętrzna instytucja (w tym przypadku TOZ, policja i straż) zaczyna na różne sposoby usprawiedliwiać swojego nagrywającego ulubieńca, niezależnie co zrobił
  • Odpowiedz
@michushimo: "powiecie mi dlaczego sie zainteresowaliscie psem dopiero kiedy jakies obszczy murowe brukowce zaczely o nim pisac?"
"a płacz na tagu dopiero od niedawna , mnie ta sprawa nie interesuje ,jeszcze mnie tu brakuje"

Jedno zdanie wyklucza drugie. Zainteresowanie okazujesz pisaniem ze Cię to nie interesuje. Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz