Wpis z mikrobloga

Część ;-)
Macie jakieś propozycje,co mógłbym ew. Zmienić w tym projekcie i zagospodarowaniu? Zamiast wanny dam prysznic, a przed kuchnią chciałbym dac wyspę z kuchenką, indukcja i okapem z góry.

Z poprzednich wpisów zauwazylem, że mirki mają dużo większą kreatywność jak ja, dlatego zgłaszam się do was ;-)
#mieszkanie #kiciochpyta #deweloperka #budownictwo
Pobierz darkeldo - Część ;-)
Macie jakieś propozycje,co mógłbym ew. Zmienić w tym projekcie i...
źródło: comment_tLkOXzhPTwONJrC2YJgdqJG6i5WFoku7.jpg
  • 56
Dzieciaków jeszcze nie ma, planowo 2


@darkeldo:
Ale jak będą to się przeniesiesz do innego mieszkania?
Mieszkanie w 4 z łazienko-kiblem to koszmar.
Już w 3 nie do pomyślenia. Sam mam oddzielnie przy mniejszym mieszkaniu.
A ladą mam jak ty 3,80 i dwie osoby są w stanie zrobić tam obiad.
@darkeldo: ...a jakby tak, nie wiem, zatrudnić architekta a nie pytać anonów z vikop.ru? Kompleksowy projekt wnętrz kosztuje nieprzymierzając tyle co półtora metra kwadratowego mieszkania, może dwa, a my serio na siebie zarabiamy - rozwiązania, o których nawet nie pomyślisz, ich wykonawstwo bez zbędnych problemów i poprawek, dobór optymalnych materiałów, niesie za sobą większe oszczędności niż koszt architekta. Po mału ludzie dorastają do tego, że usługa architekta to nie jest jakiś
Macie propozycję rozsądniejszego rozwiązania kuchni? Jak dla mnie ten aktualny rozkład będzie za mały. To z 3.5mb w linii.


@darkeldo: Cóż. Takie mieszkanko.

Jedyne wyjście aby powiększyć kuchnię to blat w kształcie litery L idący pod oknem.
Ja mam niewielką kuchnię w takim układzie. Od prawej - słupek-zmywarka i piekarnik, płyta grzewcza, kawałek blatu roboczego, zlew w rogu (ale NIE w szafce narożnej). pod oknem - druga część blatu roboczego. Ty
@deryt nie ma takiej możliwości raczej ;-) o to się nie boję, żyliśmy w 5 na mniejszym metrażu, także do ogarnięcia.

@deryt
@buking
@kozaqwawa co myślicie o dobrych jakościowo panelach na całości, oprócz łazienki?
Wydaję mi się, że oddzielanie aneksu płytkami trochę optycznie zmniejszy całość.
@darkeldo: ja nie lubie takiej samej podłogi w calym pomieszczeniu, strefy jakoś powiny być wydzielone a ty nie masz odcięcia miedzy kuchnią a salonem. Ewentualnie płytki po całości. Panel w kuchni to taki sobie pomysł. na pw sie odezwij to ci wrzuce zdjecie mojej kuchni którą robilem w lutym.
@darkeldo: Co do kuchni to narysował dokładnie to co zaproponowałem. I to jedyne wyjście dla Ciebie.

Ja chciałem przenieść kanapę w lewy dolny róg, ale tam drzwi na balkon są...

Ta kanapa na środku pokoju to się w sitcomach sprawdza, albo w ogromnych wnętrzach loftowych, a nie w pokojach 20m.