Wpis z mikrobloga

@nith: no okaże się jutro pewnie prześpie głosowanie po nocnej zmianie w pracy ale obaczym trudno wejdzie to jakoś przeżyje bo po protestach latałem ale #!$%@? to była.
  • Odpowiedz
@xz510: Teoretycznie tak. No, ale dzisiaj władze ALDE zaleciły swoim MEPom głosowanie za. Chociaż wcześniej opinie w partii były podzielone.(oczywiście nie oznacza to że wszyscy zmienia zdanie) Poza tym 2 Szwedki zapowiedziały głosowanie za przyjęciem tej dyrektywy pomimo deklaracji, że zagłosują przeciw. No i do tego ta kolacja, mająca na celu przekonać MEPów do głosowania za. Zapomniałem jeszcze o dzisiejszym tekście Rosatiemu, który może oznaczać, że jednak PO nie zagłosuje w
  • Odpowiedz
@nith: Za to w EPP Czech Jiri Pospisil się wyłamał i chce głosować przeciwko art 11 i 13, reszta Czechów z EPP też się mocno zastanawia. W ALDE będzie pół na pół.
  • Odpowiedz
@xz510: We wrześniu było 438 głosów za, 226 przeciwko. Jakoś trudno mi uwierzyć, żeby proporcje mogły się wyraźnie zmienić. Niemcy i Francuzi, którzy na pewno zagłosują za to już ponad 100 głosów.Czechów w EPP jest ledwie 7.
  • Odpowiedz