Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo edycja brazylijska! KUUURNIA. Po premierowej grze mam tylko jeden wniosek: vlogi z Brazylii będą taką samą powtarzającą się kliszą, jak te z Hiszpanii. Na wstępie gubernator przypiermandolił 12 na 16 możliwych haseł i POTRÓJNE ULANE BINGO!
PS. Prośba do zainteresowanych. Jeżeli tabela jest za mało czytelna, to dajcie znać gdzie mogę zrobić lepszą. Skorzystałem z darmowego programu, który jest przedpotopowy, stąd jakość jest jak na vlogach bebzuna kręconych sony action camem. A tymczasem, wyniki:
Edycję wyjazdową zaczynamy od grubego COMBO! SZAFA VS JĘZYK... JAKIKOLWIEK- 0:02 DZISIEJ- check
NAPYCHANIE BEBZUNA w samolocie- check
ALKOHOL-no jak to tak nie wypić nic podczas lotu, szampan do popicia- check
PS. Dopiski do języka: TUTEJ; "Przemysław bierze SZAŁER";
"idziemy równoległą drogą do KOKAKABANY"

COMBO 2! 1:13 JA PIERNICZE 12 godzin siedzenia na dupie, gruba przesada. A gdzie chciałeś rozprostować nogi podczas lotu międzykontynentalnego grubasie, skacząc kurnia do oceanu?! Czyli typowe NARZEKANIE ULAŃCA na sprawy oczywiste

SZAFA RADZI 2:40 pamiętajcie, jak będziecie w Brazylii, a w szczególności na lotnisku, to żeby was LEKKO W #!$%@? NIE ZROBILI na wymianie walut. Nie to żeby kantory po wymianie walut nie doliczały prowizji nigdzie indziej... tak jest nawet w Pradze oddalonej od Polski o ok 150 km, nie o #!$%@? 10 tysięcy km. Czyli poradnik dla podróżnych "Jestem frajerem, nie powtarzaj moich błędów".

3:11 KUUURNIA strata hajsu na lotnisku przeżywana jeszcze na parkingu

PRZEPRASZAM, CZY TU BIJĄ? 3:34 #kieleckiulaniec już w samochodzie zakłada kłódki na bagaże żeby mu nie zajumali. Wiadomo, dzika Brazylia! + W hotelu największa rozkmina nad sejfem.

ZAORANIE OD PRZEMYSŁAWA 5:05 nasz ulubiony bohater (chodzi oczywiście o Przema- serio, zajebisty koleś z niego) długo nie wytrzymał przy pontonie, który #!$%@? za uszami, jedną ręką trzyma kierownicę, drugą kamerę, a trzecią fałdą tłuszczu zmienia biegi w manualnej skrzyni, której nie może przeboleć. "TY, JEDŹ #!$%@? ZMIENIMY SIĘ, BĘDZIESZ KRĘCIŁ" i wszystko jasne XD

5:20 EKSPERT OD ŻYCIA W BRAZYLII najpierw dziwi się że w Brazylii na czteropasmówkach podczas korków są ludzie, którzy rozdają gazety. Następnie jego uwagę przyciąga znaczna ilość motorów. Zalany tłuszczem #ussponton nie łączy faktów że:
-w zakorkowanym mieście, w ciepłym klimacie motor jest wygodniejszy, więc więcej ludzi będzie z niego korzystać
-motor jest tańszy, zatem w biedniejszym społeczeństwie więcej ludzi z niego korzysta
-oficjalnie Brazylia ma 12% bezrobocia, każda praca jest dobra, nawet jako kolporter gazet na czteropasmówce

COMBO! 9:19 co #rycerzekomody chcieliście hehe pooglądać Copacabane? Taki #!$%@?! Popatrzcie sobie za ile można kupić pepsi, energole i alko w markecie! Wszystkie produkty WYMACANE, oczywiście z uwzględnieniem ich CEN

10:37 ponowne NAPYCHANIE BEBZUNA. grubas niestety niepocieszony, jedzenie z baru który wyglądał jak bar z supermarketu nie okazało się dobre.

11:53 to co Janusz lubi najbardziej- kolejny raz #!$%@?ć ALKO
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo edycja brazylijska! KUUURNIA. Po premierowej grze mam tylko...
źródło: comment_TzGQLsddlDG1okPcSAmwc7s56CONXNTT.jpg
  • 7
@Poopiesh normalnie korzystam ze strony myfreebingocards, ale chciałem zrobić z bardziej tematycznym tłem a tam jest tylko parę szablonów. Nie ukrywam że jestem "miszczem painta", nie ogarniam photoshopów, gimpów i innych tego typu rzeczy, więc pobrałem program do szablonów bingo, ale niestety nie mogę tam zwiększyć czcionki. W razie czego wrócę do freebingocards, może będzie mniej klimatycznie, ale bardziej czytelnie
@PatoPaczacz: dobra akcja jak ulaniec wpycha swoje grube łapska do jedzenia Przemysława a on od razu chciał mu #!$%@? w te ręce i powiedzieć "gdzie mi tu" aż ulaniec odskoczył, chyba już kiedyś dostał po łapskach od Przema xD