Wpis z mikrobloga

#elektronika #apple
Mireczki, bardzo się zdziwiłem gdy ładowarka dorzucano do mojego iphona 8 została uznana jako akcesorium nie obsługiwane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Model kostki nazywa się A1 400, nie wiem czy jest oryginalna, czy nie. Zakładam że jednak nie jest oryginalna.

Mireczki, szukam nowej ładowarki ( ͡° ʖ̯ ͡°) ( 6 dyszek w plecy ) . Moje pytanie do Was, czy jeżeli kupię kostkę do ładowania super zajebistą ale nie sygnowaną znaczkiem zepsutego jabłka, to czy po jakimś czasie nie odmówi mi współpracy z telefonem?
  • 9
@kuba560x tak jak normalne osoby tu napisały - kostka może być obojętnie jaka, tak samo ladujesz pod USB z laptopa... I tak jak zawsze pod postem z iPhone wieśniaki wylewają swoje kompleksy bo "srajfony"
@laik123: @FalseIdeas: @dob3k: @suqmadiq2ama: @Deku:

Dziwna sytuacja. Oczyściłem wejście usb ładowarki i nic. Podpiąłem do 8 nieoryginalny kabelek, który wyhaczyłem gdzieś na targach pracy i o dziwo kostka ładuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadmienię że oryginalny przewód współpracuje z powerbankiem i komputerem. Może to nie iphon nie akceptuje kostki, ale to przewód lightling nie akceptuje kostki? ( ͡° ͜ʖ ͡°