Wpis z mikrobloga

#90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter

Dzień 76/90 - trening zaliczony.
Przyznaję - miałam sobie dziś odpuścić z powodu gości, ale nie miałam serca by to zrobić, jak kolwiek to brzmi. Na moje szczęście dziś trening z tych lżejszych.
Dzień całkiem spoko, chociaż przez parę sytuacji było mi po prostu przykro. Między innymi z powodu ostatniej nuty Z.B.U.K.U skierowanej do Chady, który zginął niewiele ponad rok temu. Nie byłam jakimś tam jego wielkim fanem, a słuchać go zaczęłam zaledwie kilka miesięcy przed śmiercią. Przesł#!$%@?ąc jednak piosenkę do zmarłego przyjaciela, a nawet brata zrobiło mi się smutno. Eh, nie wiem co chce przez to powiedzieć. Życie jest takie kruche, a tak wiele ludzi go nie docenia... W każdej chwili może się zakończyć, a my nawet tego nie wiemy. Z drogiej strony skoro wiemy, że kiedyś to wszystko się skończy, dlaczego tak wiele ludzi boi się zaryzykować i żyć pełnią życia, przejmując się opinią innych? Przecież w obliczu śmierci wszyscy jesteśmy tacy sami. Dziwny jest ten świat. Meh.

Miłego wieczoru, moi drodzy!

#wyzwanie
#gownowpis
Asia24164 - #90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter


Dzień 76/90 - trening zaliczony.
P...

źródło: comment_cBjVaES0NpGFjJuDbrpPFcNSy7gmObtX.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Asia24164: świat jest strasznie dziwny i chyba nigdy go nie zrozumiem :D Tobie też życzę miłego wieczoru a teraz bardziej udanego dnia :)
  • Odpowiedz