Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy przegląd techniczny auta z instalacją mogę zrobić na benzynie? Czy diagnosta "upewnia" się, że auto aktualnie jest zasilane benzyną/lpg?

Chodzi o to, że auto nie przeszło mi przeglądu z powodu za wysokiego stężenia czegoś tam o 1% przy zasilaniu LPG.
Na benzynie jest w normie. Chcę jechać na inną stację i nie przełączać. Czy diagnosta się połapie albo sam sprawdzi, że jest przełączone?

Czepiamy się o 1% a ciekawe kiedy ta SKP robiła kalibracje analizatora.

Druga sprawa - czasami mi gaśnie przy przełączeniu na gaz. Zapalam na benzynie, jadę te parę minut, jest to cyknięcie, że się przełączył i gaśnie. Jeśli po cyknięciu mocno przygazuję albo auto jest w ruchu to nie zgaśnie.
Później - aż do następnego dnia jest już ok. Instalacja 1 generacji auto Seicento. Kumpel mówi, że w dwóch autach miał tak samo i, że niektóre typy tak mają. Jechać do gazownika? Na co zwrócić uwagę?

Sory na anonima ale jestem w sztumie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#lpg #samochody #rzeszow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że auto nie przeszło mi przeglądu z powodu za wysokiego stężenia czegoś tam o 1% przy zasilaniu LPG.


@AnonimoweMirkoWyznania: co #!$%@?? jak to badają niby ? ja zawszy rpzy przeglądzie jeśli chdozi o LPG to mam wąchadęłko czy instalacja szczelna i to wszystko.
  • Odpowiedz
@agresywny_salceson: no ale co ma lpg do zawartości co2 w spalinach ? Gośc pisze wyraźnie że nie przesłzo mu przeglądu za coś przy instalacji lpg a nie o spalinach. W spalinach ci przeciez #!$%@? nie wyjdzie nawet czy masz instalacje lpg
  • Odpowiedz