Wpis z mikrobloga

Sposób na rozwiązanie problemu zarobków nauczycieli o 1000zł ... Wywalić na zbity pysk wszystkich nauczycieli religii (nie wiem czy są jakieś dane odnośnie ich ilości w kraju) wtedy znajdą się pieniądze na pensje dla normalnych nauczycieli ( ͡º ͜ʖ͡º) Religia nie ma nic wspólnego z nauką, jakim "cudem" w ogóle jest ona nauczana w szkole. Przy obecnej władzy oczywiście ten pomysł nie jest możliwy do zrealizowania (ojciec rydzyk i te sprawy), ponieważ wyborcy pisu to głównie najniższa warstwa społeczna (głęboko wierząca).
#nauczyciele #religia
  • 17
@Fantom400: raczej Elektrykiem... to że pracujesz w biedronce na magazynie mnie średnio interesuje
@r4do5: oczywiście nie twierdzę, że starczyłoby to na pokrycie całej podwyżki ponieważ nauczycieli religii jest zbyt mało ale jest to pewien pomysł aby znaleźć pewnej części pieniędzy.
@bazek993: stary, zajebisty z ciebie inzynier jak ty robisz takie zalozenie. Powinienes tez uwzglednic liczbe godzin religii i innych przedmiotow, bo chyba nie kazdy nauczyciel musi miec pelen etat?

A najlepiej poszukac informacji wprost ile sie wydaje na to kasy.
@r4do5 znajdź takie informacje najpierw jakby to było takie proste to bym to zrobił ale tu trzeba pisać pisma i czekać na odpowiedź z miesiąc... Na szybko można obliczyć to godząc się na pewien niewielki błąd obliczeniowy. W moim przypadku błąd obliczeniowy może być dość wysoki +/- 20zł ale nawet po jego uwzględnieniu wychodzi na to że nauczyciele uzyskaliby około 100 zł podwyżki. Na ta kwota nie wyniosłaby 50zl jak w twoich
@bazek993: no to ja sie wiele nie pomylilem, chcociaz nie chcialo mi sie szukac tych danych.

Chocia 100zl to bylaby juz jakas konkretna podwyzka wzgledem pensji nauczyciela.