Wpis z mikrobloga

@Lehu31: Honda legend to jedna z niewielu Hond które mi sie naprawdę podobają. Legend III jest dla mnie trochę za "nowoczesna", bardziej do mnie przepada Legend II coupe - wychodziły tylko z silnikami V6, chyba 3.5 litra i około 200 kuni pod butem i wygląda świetnie w tym nadwoziu. Tydzień temu widziałem taką ogłoszoną za jakieś śmieszne 3000 cebulionów koło Warszawy. Niestety jest problem z dostaniem części + korozja jak
  • Odpowiedz
  • 0
@RusXBlack nie wrzucaj wszystkich jdm do jednego worka. Były Hondy robione w europie, były robione w USA i w Japonii. Jedne modele były gorsze inne lepsze. Hondy z USA i z Japonii to inna bajka niż te z Europy, no chyba że najmocniejsze modele robione w Szwajcarii.

@imo0mfg jak skrzynia? Bo w Accordach z tamtych lat automat tak się szybko #!$%@?ł trzeba było jezdzic kulturalnie jak nie Hondą. Trochę przypałowałeś
  • Odpowiedz
  • 0
@Anal_i_zator lepsze wyposażenie, grubsze blachy, lepsze silniki V6, grubsza powłoka lakiernicza, podzespoły części japońsko amerykańskie OEM honda, Stanley, Denso, ntn itp. większa dostępność do części tych oryginalnych jak i custom. Dodatkowo w USA wychodzą jeszcze Accury, gdzie są bardziej bogatsze niż Hondy, lepsze jednostki napędowe i bardziej bogate wyposażenie i tak dalej i tak dalej. Wychodziły jeszcze Hondy na rynek Kanadyjski, ale to już inna historia.
  • Odpowiedz
  • 0
@imo0mfg ale skrzynia od nowości? Olej na ATF Hondowski lejesz czy zamiennik? A olej silnikowy Millers czy inny do amerykańskich jednostek?
  • Odpowiedz
@b0Ls: tak, tak. Nic nie lalem od momentu zakupu - generalnie tu jest taka zasada, ze nie interesujesz sie dopoki skrzynia nie zacznie szarpac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do silnika leje motula 5w30.
  • Odpowiedz
  • 0
@imo0mfg kurła mordo to ja nie wiem jak ta Twoja skrzynia chodzi. Lepiej dmuchać na zimne bo Cię nieźle policzą. Otóż olej w legend wymienia się co ok. 80 tyś km wchodzi tam prawie 5l oleju to raz, a dwa wymienia się tam jeszcze filtr i oring. Więc jak tego nie zmieniałem a będziesz sprzedawał auto, to lepiej powiedz to nowemu właścicielowi.
  • Odpowiedz
@b0Ls: ale to raczej watpie zeby bylo efektem dzialalnosci albo zaniedban z mojej strony - wydaje mi sie, ze po prawie 400k km przejechanych ma prawo puscic. teraz jestem na etapie robienia wyswietlacza, zeby znac dokladny przebieg. znalazlem instrukcje na necie i elektryka, ktory to ogarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). poza tym oringiem raczej drobnostki wiec bede powoli sprzedawal go jasno komunikujac tego oringa do zrobienia
  • Odpowiedz
@b0Ls: Człowieku nawet nie wiesz jakie bzdury opowiadasz. Lepsze wyposażenie na USA? A słyszałeś może że bardzo często amerykańskie wersje mają manualne klimatyzacje a europejskie mają automatyczne? Coś się nasłuchałeś ale amerykańskie auta nie mają lepszego wyposażenia. Są tańsze i w skórze i to wszystko.
  • Odpowiedz