Wpis z mikrobloga

@kicjow:

a coś jak te do 3.5k tylko z i7?

Powiedzmy, że Lenovo Y530 radzi sobie trochę lepiej ze schłodzeniem i7-8750h przynajmniej w porównaniu do konkurencji.

Bo patrzę to minimum 4k, będą jakieś promki na święta za miesiąc czy nie ma co zwlekać?


Z jednej strony nowe laptopy na progu, więc będą musieli je wyprzedawać i pozbywać się starego sprzętu, z drugiej komunie blisko, gdzie nierzadko jeszcze podnoszą ceny na ten
@osnjallr: Nie, bo wszyscy kombinują w mniejszym bądź większym stopniu, a nawet ci z samymi pozytywnymi komentarzami mogą ci wysłać nie do końca sprawny laptop i trzeba się bawić w zwrot. Plus z zakupu od firmy, że masz tygodnie na sprawdzenie laptopa pod kątem wszystkich nieprawidłowości i jego zwrot bez podania przyczyny.
@sianowydymm:

coś za max 600zł z HDMI i grafika hd4000? nie widze nigdzie za bardzo hdmi w lapkach tych starych

Może znajdziesz Della e5440 w ładnym stanie, ma hdmi i trochę lepszą integrę - HD4400.

ale bym sobie poczytał takie zestawienie dotyczące tylko laptopów z matrycą IPS

@szuwarek: Teraz to już obojętne co tam wkładają z tych szerokątnych matryc, bo sobie od dłuższego czasu zaczęli mocno pozycjonować sprzęt, rezerwując te
@Pustulka: Najgorsze jest to, że od kilku miesięcy niewiele się zmieniło, a powiedziałbym, że jest gorzej, bo lapki super nie tanieją, a nawet był moment, kiedy ceny wzrastały. Na plus lapki z Ryzenem, dzięki czemu trochę te ceny się ustabilizowały.
@TomdeX: tutaj potrzebny byłby mocny atak 7 nm mobilnych ryzenów i navi na raz połączony z wiarą producentów w AMD, ale pewnie postawili na Epyci, Ryzeny i konsole z uwagi na dumpingującą ofertę intela, który wspiera nie tylko twórców sprzętu, ale i sprzedawców na czym najwięcej tracą klienci.
@Jacoppo: Mam nadzieję, że wiesz iż oni i reszta ściągają te refurby z USA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiam się nad tym huawei matebook d14. Zależy mi na czymś mobilnym i cenie ok 2500 zł. Ma ktoś z was to cacko ? Jak wrażenia ?
@bxter: allegro, olx, lokalne grupy ogłoszeniowe i facebookowe, dział sprzedam nhl.pl itd.
@kejrol: Większość osób zadowolona, jeden z niewielu udanych modeli opartych o ryzeny, do końca dzisiejszego dnia rabat 5% w koszyku w mediamarkt to mógłbyś go mieć za 2469,05 zł.

No i też jest informacja dla innych osób: Mediamarkt do końca dnia na wszystko -5%
@Pustulka: Czy w kategoriach do 4000 i powyżej 4000 nie ma nic ciekawego czy nie polecasz ze względu na niedługą premierę nowych procków intela ?Bo mi osobiście nie pali mi się z zakupem lapka i nie znam trendów cenowych. Mogę poczekać nawet do końca tego drugiego kwartału. Jest sens czekać(lapek do 4k PLN) czy kupować teraz?

Jeśli teraz to co polecasz z nieprzekraczalną barierą 4k(ale fajnie jakby coś taniej się znalazło)