Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie zostalam singielką ze zobowiazaniami.
Jak to mozliwe? A no normalnie. Niebieski oświadczył, że bierze wiecej pracy ale 'mam sie nie martwic! Wszystko bedzie dobrze!!!!'. Ok. Stwierdzilam, ze w sumie mie moja sprawa. Co sie okazało? Ze z naszych 5-6h w tygodniu (co uwazam za baaaaardzo niewiele) zostało raptem 3-3,5.
Czyli jestem w związku bez drugiej osoby, ale jednoczesnie nie moge sobie szukac kogos kto bedzie mial na mnie czas.
Według mnie nawet te 6h w ciagu tygodnia (+ jakos max 8h w weekend) to za mało zeby zbudować coś głębszego i na solidnych podstawach.

#zalesie #przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #problemyrozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak się nie ma włąsnych zainteresowań, to tak się to właśnie kończy. potem faceci mówią, że p0lki,że takie atencjuszki, że bez zainteresowań jakichś konkretnych. Netflix i kawa i oglądanie filmów się nie liczy, każda tak teraz pewnie gada. Jedne są absorbującymi księżniczko -atencjuszkami, a drugie też chco atencji, ale jakoś mają swoje zajęcia, np.: sztuki walki, gra na instrumencie, czy nawet nauka jakiegoś ulubionego języka. Nawet można robić na drutach
  • Odpowiedz
też przez to przechodziłam i w najbliższym czasie będę przechodzić xd trzeba to po prostu przetrzymać i schować egoizm do kieszeni. chyba chcesz żeby Twój chłopak miał kasę? Może myśli poważniej o waszej przyszłości? Jakby był biedakiem to też byś miała pretensje XD
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: czekaj a ty z jrj wpisu juz wiesz ze on #!$%@? na jej zachcianki? Wiadomo, ze ona sama nie zarabia na swoje zachcianki, no takiej mozliwosci przeciez nie ma xd
Zwiazek buduje sie przede wszystkim na obecnosci, bliskosci i skoro on mniej pracowal i nie mial czasu to teraz tym bardziej go noe zbuduja. Skoro ona chce kogos obecności i jest jej zle to ma sie meczyc i zle czuc,
  • Odpowiedz
OP: @itterasshai: tak. Początkowo mówił, że weźmie dodatkową pracę, ale z czegoś zrezygnuje. Jak powiedział, że jednak weźmie to jeszcze dodatkowo to mu powiedziałam, że po co, bo znowu będziemy się rzadziej widywać, będzie cały czas zmęczony, itd itp. to stwierdził, żebym się nie martwiła bo nic się nie zmieni i będzie dobrze.

@Lake_Titikaka: przecież nawet kiedy widzieliśmy się t 6h w tygodniu, to jakby nie było - większość
  • Odpowiedz
OP: @Amerykanski-Naukowiec: on nie #!$%@? na moje zachcianki. Nie wiem na co pracuje. Nie zarabia źle. To nie tak, że on poszedł do dodatkowej pracy bo mu nie starczało na życie czy coś. Po prostu stwierdził sobie, że chce wziąć dodatkową pracę. I to ja tutaj jestem poszkodowana, bo zostałam oszukana - mówił, żebym się nie martwiła bo nic się nie zmieniło.

Jakie budowanie #!$%@? głębszej relacji.

Powiedz mi, jak
  • Odpowiedz