Wpis z mikrobloga

@FilozofujacyTopor Tak naprawdę to człowiek dowiedział się jakie normiki i p0lki są okrutne-i dlatego czuje się gorzej. Głupi człowiek to zazwyczaj szczęśliwy człowiek. Takiemu sebixowi nic nie trzeba do szczęścia tylko się #!$%@? w sobotę i dalej może robić 10 h dziennie nie zastanawiając sie nad swoim życiem.
  • Odpowiedz
@scotieb: Masz rację, że głupi znaczy szczęśliwy. Mają jakieś normy narzucone przez społeczeństwo, żyją zgodnie z nimi lub nie, ale nie zastanawiają się nad głębszym sensem i przez to nie cierpią.
  • Odpowiedz
@FilozofujacyTopor nikogo nie obrażam to był mój cytat życiowy który staram się sobie od czasu do czasu przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) przegrywy sami się lubują w tym swoim mistycznym (#!$%@?) a obrażanie p0lek to juz wykopowy trend tagu.. sami doprowadzają do tego ze już nikt na poważnie tego nie bierze
  • Odpowiedz
@88chaos-STAR: I się nie dziw, że ktoś nie bierze nas na poważnie i w końcu się wyhuśtamy czy cuś. A przez pisanie takich prześmiewczych czy szyderczych postów, chcemy ulżyć sobie w cierpieniu. Śmiech przez łzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@88chaos-STAR To po co zaczynasz takie dyskusje? #przegryw na czarnolisto i masz już czas na swoje ważne "problemy" takie jak-gdzie jechać na wakacje albo dlaczego nie dał mi złotej bransoletki tylko pozłacaną.
  • Odpowiedz
@scotieb wiesz jestem w zalobie po ważnej dla mnie osobie. Istnieją kobiety nie materialistki tylko takie normalne życiowe. Ile masz lat ze tak mało znasz życie? Istnieje inne życie niż to serwowane na tagu. Każdy ma inne problemy Wy jesteście skupieni na własnym nieszczęściu w postaci braku partnerki i zakoli. Inni ludzie myślą w tym czasie o rachunkach, pracy, zdrowiu..
  • Odpowiedz
@88chaos-STAR Mam 27 lat i postaram się w miarę kulturalnie cię zaorać.
W swoim życiu nie ważne gdzie-we wiejskim gimnazjum, rodzinie czy bananowym liceum (na studiach bylem 2 miesiące wiec sie nie wypowiadam ale tez tam były) widziałem tylko p0lki bezczelne księżniczki nastawione na materializm i wydojenie chłopaka, nie bylo ważne czy był to sebix oskarek czy beciak. Wiem doskonale że kłamiesz z tymi "porządnymi" kobietami bo przemawia przez ciebie solidarność jajników.
  • Odpowiedz