Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym mnóstwo prawakopiteków dostało się do gorących za sprawą naigrywania się z akcji świętowania Dnia Zespołu Downa, wypunktowując autorom m.in. hipokryzję, bo wspierają pomysł niedopuszczania osób chorych na świat xDDD

Czyli waszym zdaniem jeśli świętuję światowy dzień chorych na raka, to znaczy że mam go nie leczyć? Propozycje abortowania poczwarek zagrożonych chorobami to walka o zdrowe społeczeństwo, w którym jak najmniej osób skazanych jest mimowolnie na cierpienie.

Ale nie #!$%@? - nie w umyśle kościelnego cześka. Niech dalej się rodzą z zespołem Downa i cierpią XD antybiotyki także powinny być spalone bo jak pan bug chce bym umar na grype to chwalmy pana za jego decyzje xD

jak czytam #!$%@? niektorych zwolennikow katopedofili to mam wrażenie że to jakieś wasze chore seksualne fantazje

#4konserwy #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa
źródło: comment_ocAholca1n2vPOKD4PPdpqOlXiHui7wP.jpg
  • 11
@windows95: Szanuje, trzeba mieć jaja żeby porównywać osoby urodzone z zespołem downa i raka.

Propozycje abortowania poczwarek zagrożonych chorobami to walka o zdrowe społeczeństwo, w którym jak najmniej osób skazanych jest mimowolnie na cierpienie.


troche mi to przypomina poglądy śmiesznego pana z wąsem lubiącego owczarki niemieckie i parady wojskowe.

"The exposure of the sick, weak, deformed children, in short, their destruction, was more decent and in truth a thousand times more