Wpis z mikrobloga

Jako że mija mi już 10 lat na lastfm to stwierdziłem, że czemu by tego jakoś nie podsumować? Oczywiście, pewnie w ciągu roku jak będę słuchał muzyki to to się pozmienia, ale chciałbym opisać moje top100 wg lastfm. Tag do czarnolistowania #100mydliny. Lista ma na celu tylko ukazanie po części mojego gustu muzycznego oraz co mi najbardziej w danym wykonawcy przypadło.

58. Linkin Park (533 scrobble)

BOOM! Ah, Linkin Park jest jednym z zespołów, który ukształtował mój gust muzyczny. Byli jednymi z pierwszych którzy znaleźli się w mojej "bibliotece". Mieli w sobie coś niepowtarzalnego, prosta, ale zarazem wpadająca w uszy muzyka, a także czasy w jakich ją tworzyli. Pierwsze albumy, czyli Hybrid Theory oraz Meteora, moim zdaniem są najlepsze, najciekawsze i najlepiej mi się ich słuchało, może też i nostalgia za mną przemawia. Lecz nadal, tyle świetnych utworów tam było, niżej wrzucone One Step Closer, ale poza tym było In The End, Numb, Crawling, From The Inside, Faint, Somewhere I Belong, mógłbym wymienić jeszcze wiele innych. Później się zmienili, za mocno jak dla mnie, nie uważam, że było źle, ale do mnie już późniejsze ich albumy nie przemawiały, a najnowsze dokonanie pt. hEaVyYYy fT. kIIIaaAAaarAAaa to gówno nad gównami tfu piosenka przyjazna radiu. Cóż, coś się kończy, coś zaczyna...oddajcie mnie tamte czasy :<

Gdyby Chester jeszcze żył, to wczoraj kończyłby 43 lata.

#100mydliny #rock #metal #linkinpark #nostalgia
mydlina - Jako że mija mi już 10 lat na lastfm to stwierdziłem, że czemu by tego jako...