Wpis z mikrobloga

@xandra: Ja tam za klerem nie jestem i ogólnie ich nienawidzę, ale tutaj zrobili remont, według mnie bardzo schludnie i ekonomicznie, nie ma się do czego #!$%@?ć.

Elewacja i daszki poprawione, bo jak widać wszystko wcześniej zaciekało, chodnik z kostki jest, bo na wiosnę/jesień na pewno błota było tam w #!$%@?. Ogrodzenia na nowe zmienione, bo stare wyglądało na lata 70 i pewnie częściowo przegniło.

No naprawdę, choćbym chciał to nie
@xandra: Wiesz, sama organizacja ma cel charytatywny ale to nie znaczy, że ludzie którzy w niej pracują tez wyznają ideologię pracy po 8h dziennie za darmo w skandalicznych warunkach. Każda instytucja ma prawo korzystać ze swoich środków i przejadać jakiś procent, jeśli to pozwoli wygenerować więcej darowizn na przyszłość. A nie jest to wielką tajemnicą, że środowisko pracy ma niebagatelny wpływ na jej skuteczność.
Teraz już wiecie, jak bardzo pomogliście biednym i bezdomnym ludziom wpłacając im pieniądze!


@xandra: no nie wiem właśnie - wytłumacz proszę, bo nie widzę nic kontrowersyjnego na tym zdjęciu - dom jest ten sam...